TRY - Türk Lirası
EUR
19,626
USD
18,638
GBP
22,809
CNY
2,666
6 Aralık 2022, Salı
Ana SayfaKültür ve SanatSinema HaberleriVizyona girecek filmler 5 Kasım-12 Kasım 2021

Vizyona girecek filmler 5 Kasım-12 Kasım 2021

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Vizyona girecek filmler 5 Kasım 2021-12 Kasım 2021 haftasında sinemaseverlerle buluşuyor. Bu hafta 4’ü yerli 9 film vizyonda.

Cemil Şov

Cemil Şov, oyucu olmanın hayalini kuran bir güvenlik memurunun hikayesini konu ediyor. Güvenlik memuru olan Cemil’in en büyük hayali, oyuncu olabilmektir. Bir filmin seçmelerine katılarak hayaline bir adım daha yaklaşan Cemil, kötü adam rolü için katıldığı seçmelerde başarılı olamaz.

Hayallerinden vazgeçmeyen Cemil, aynı rolü seneler önce oynayan aktör Turgay Göral’a ulaşmaya çalışır. Rolü alabilmek için çabalayan Cemil bu süreçte kendisini, Göral’in hayatıyla kendi karakterinin iç içe geçtiği karanlık bir girdabın içinde bulur.

1 s 42 dk süren dramatik komedinin, Yönetmeni ve Senaristi: Barış Sarhan, Oyuncuları: Ozan Çelik, Nesrin Cavadzade, Alican Yücesoy

Eternals

“The Eternals”, insanlığın varoluşundan beri dünyayı koruyan, olağanüstü güçlere sahip bir grup kahramanın hikayesini konu ediyor. Deviantlar’ın artık tarihe karıştığı düşünülmektedir. Ancak insanlığın en eski düşmanı olan Deviantlar, beklenmedik bir şekilde geri döner. Bu durum insanlık için büyük bir tehlike oluşturur. Eternallar, insanlığı bir kez daha kurtarmak için yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar.

2s 37 dk süren Bilimkurgu, Fantastik, Aksiyon filminin Yönetmeni ve Senaristi: Chloé Zhao, Patrick Burleigh Oyuncuları: Gemma Chan, Richard Madden, Salma Hayek

Cühenna Nova Prospekt

Cühenna Nova Prospekt, paranormal olayların izini süren iki adamın hikayesini konu ediyor. Osmanlı döneminde Bulgaristan’daki cadı olaylarını sone erdirmekle görevlendirilen Efraim Efendi, görevinden dönerken yanında bir cadıyı da getirir.

Efraim Efendi’nin cadı ile yerleştiği köyde yaşayanlar, çifti öldürüp cadının ruhunu köye hapsederler. Aradan geçen yılların ardından bahsi geçen köyde bir çiftin kaybolması, paranormal olayları araştıran Nova Prospekt ekibi Can ve Arifhan’ın harekete geçmesine neden olur. Çiftin kaybolmasının sırrını çözmeye çalışan ekip, kendilerini büyük bir tuzağın içinde bulur.

Korku filminin, Yönetmeni ve Senaristi: Gurbet Gurur Cantürk, Rafet Ögeday Erdoğan. Oyuncuları: Can Yavuz, Arifhan Durmuş, Şefika Ümit Tolun

Fazla Şaapma

Fazla Şaapma, hayata tutunmaya çalışan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Ömür, öğretmen çocuğu olan genç bir adamdır. Askerliğini tamamladıktan sonra bir dönem işsiz kalan Ömür, hayatına bir yön vermek için çabalar. Kendisini “o dükkana ne açılsa tutmadı cümlesindeki dükkan gibi bir insan” olarak tanımlayan Ömür, iş hayatında tutunmaya çalıştığı sırada gönlünü genç bir kadına kaptırır.

1s 42 dk dakika süren komedi filminin, Yönetmeni: Ahmet Kapucu, Senaristi: Ömür Özdemir, Oyuncuları: Ömür Özdemir, Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram.

Tam Sana Göreyim

Tam Sana Göreyim, çalışmalarına araştırma fonu elde edebilmek için bilimsel bir deneye dahil olan bilim insanı Alma’nın hikayesini konu ediyor.

Berlin’deki ünlü Pergamın Müzesi’nde çalışan bir bilim insanı olan Alma, araştırmalarına devam edebilmek için patronunun isteği üzerine bilimsel bir deneye katılır. Deney için Alma’nın üç hafta boyunca ona mükemmel bir hayat arkadaşı olacak şekilde kodlanan yapay zekaya sahip robot Tom ile yaşamak zorundadır.

1s 45 dk dakika süren Romantik, Bilimkurgu, Komedi, Dram filminin, Yönetmeni: Maria Schrader, Senaristi: Maria Schrader, Jan Schomburg Oyuncuları: Maren Eggert, Dan Stevens, Sandra Hüller Orijinal adı: Ich bin dein Mensch

Koruyucu

Koruyucu, bir kartel üyelerinin peşine düştüğü bir çocuğu korumaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Eski bir keskin nişancı olan Jim Hanson, Arizona-Meksika sınırında sahibi olduğu bir çiftlikte yaşamının sürdürür. Yaşadığı kaybın etkisinden kurtulamayan Jim, günlerini köpeği Jackson ile geçirir. Onun hayatı, Meksikalı bir kartelin üyeleri tarafından takip edilen Rosa’nın oğlu Miguel ile birlikte kaçıp, Jim’in ülkesine gelmesiyle bambaşka bir hal alır. Rosa’nın bir çatışma sırasında ölmesi üzerine Jim, Miguel’e peşindekilerden kaçıp, hayatını kurtarması için yardım eder.

1s 47 dk süren Gerilim, Aksiyon filminin, Yönetmeni: Robert Lorenz Senaristi: Chris Charles, Robert Lorenz Oyuncuları: Liam Neeson, Jacob Perez, Katheryn Winnick, Orijinal adı: The Marksman

Şeytanı Ararken

Şeytanı Ararken, şeytan aramak için gittikleri köyde kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Metin, Doğuş, Kübra ve Can, aynı evde yaşayan üniversite öğrencileridir. İnternette dolaşırken bir köyde şeytanın olduğunu öğrenen Metin, şeytanı aramaya karar verir. Vakit kaybetmeden yola çıkan gençlere, arkadaşları Damla da eşlik eder. Şeytanı aramak için çıktıkları bu yolculukta gençler, şeytanın kendilerini beklediğinden bihaberdir.

Korku filminin Yönetmeni: Ahmet Faik Akıncı, Oyuncuları: Can Şallıoğlu, Metin Yüksel, Damla Nur Yılmaz.

Turu ve Sirk Maceraları

Turu ve Sirk Maceraları, dünyadaki yerini bulmaya çalışan bir tavuğun hikayesini konu ediyor. Turu, tuhaf görünümünden dolayı kümesin geri kalanı tarafından dışlanan bir tavuktur. Tüysüz bacakları ve gövdesi yüzünden çevresindekiler tarafından alay edilen Turu’nun en büyük desteği eski bir müzik öğretmeni olan Isabel’dir.

Isabel’in çiftliğine giden Turu, burada hayatının değişmesini sağlayan gizli yeteneğini keşfeder. Konuşabildiğinin, şarkı söyleyebildiğinin ve dans edebildiğinin farkına varan Turu, yetenekleri sayesinde korkularını aşmaya başlar. Turu’nun yeteneklerinin başkaları tarafından sömürülmesini istemeyen Isabel, bunu engellemeye çalışır. Isabel’in her dediğini yapan Turu’nun hayatı, Isabel’in kaza geçirmesiyle alt üst olur. Şehirde hastaneye kaldırılan Isabel’in peşinden gitmeye karar veren Turu, kendisini büyük bir maceranın içinde bulur.

1s 20 dk süren Animasyon, Macera filminin Müzik Yönetmeni: Eduardo Gondell, Víctor Monigote, Senaristi: Eduardo Gondell, Juan Pablo Buscarini Oyuncuları: José Mota, Eva Hache, Ana Ángeles García Orijinal adı: La Gallina Turuleca.

Ahed’in Dizi

Ahed’in Dizi, kendisini iki savaşın ortasında bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. İsrailli yönetmen, kendisini iki amansız savaşın ortasında bulur. Adam, bir yandan ülkesinin özgürlüğünün ölümüne karşı savaşırken bir yandan da annesinin hastalığıyla yüzleşmek zorunda kalır.

1s 49 dk süren dram filminin, Yönetmeni: Nadav Lapid Senaristi: Nadav Lapid, Haim Lapid Oyuncuları: Avshalom Pollak, Nur Fibak, Yoram Honig, Orijinal adı: Le Genou d’Ahed.

Bu hafta vizyondaki filmlerin konusu: Cemil Şov, oyucu olmanın hayalini kuran bir güvenlik memurunun hikayesini, “The Eternals”, insanlığın varoluşundan beri dünyayı koruyan, olağanüstü güçlere sahip bir grup kahramanın hikayesini, Cühenna Nova Prospekt, paranormal olayların izini süren iki adamın hikayesini, Fazla Şaapma, hayata tutunmaya çalışan genç bir adamın hikayesini, Tam Sana Göreyim, çalışmalarına araştırma fonu elde edebilmek için bilimsel bir deneye dahil olan bilim insanı Alma’nın hikayesini, Koruyucu, bir kartel üyelerinin peşine düştüğü bir çocuğu korumaya çalışan bir adamın hikayesini, Şeytanı Ararken, şeytan aramak için gittikleri köyde kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir grup gencin hikayesini, Turu ve Sirk Maceraları, dünyadaki yerini bulmaya çalışan bir tavuğun hikayesini, Ahed’in Dizi, kendisini iki savaşın ortasında bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. İyi seyirler dileriz.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler