TRY - Türk Lirası
EUR
15,4683
USD
13,5456
GBP
18,5278
CNY
2,1342
-9.3 C
Ankara
3.2 C
İstanbul
-3.1 C
İzmir
17 Ocak 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaKültür ve SanatSinema HaberleriVizyona girecek filmler 3 Aralık-10 Aralık 2021

  Vizyona girecek filmler 3 Aralık-10 Aralık 2021

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Vizyona girecek filmler 3 Aralık 2021-10 Aralık 2021 haftasında sinemaseverlerle buluşuyor. Bu hafta 3’ü yerli 9 film vizyonda.

  Aykut Enişte 2

  Aykut Enişte 2, sevdiği kadınla evlilik arifesindeyken kendisini türlü olayların içinde bulan Aykut’un hikayesini konu ediyor. Aykut ile Gülşah evlilik hazırlığındadır. Gülşah’ı elinden kaçırmamaya kararlı olan Aykut, sevdiği kadınla evlenip, Atabeyoğlu Ailesi’nin damadı olacağı için oldukça heyecanlıdır. Ancak beklenmedik bir durum tüm planların alt üst olmasına neden olur. Ailenin eski eniştesi olan Talat’ın düğünden birkaç gün önce ortaya çıkması, tüm işleri karıştırır. İyi niyeti ve saflığı nedeniyle başına açılan belalardan kurtulmaya çalışan Aykut, Gülşah ile evlenmeyi başarabilecek midir?

  1s 59dk / Komedi

  Yönetmen: Onur Bilgetay

  Senarist: Cem Gelinoğlu, Giray Altınok

  Oyuncular: Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Müfit Kayacan

  Resident Evil: Raccoon Şehri

  Resident Evil: Raccoon Şehri, tüm dünyada yayılan bir vahşetin Raccoon Şehri’ni ele geçirdiği gün yaşananları konu ediyor. Raccoon, bir zamanlar ilaç devi Umbrella Corporation’ın hızla gelişen yuvasıydı. Ancak Raccoon artık ölmekte olan bir şehirdir. Şehirden ayrılan şirket ardında çorak toprak ve yerin altında günden güne büyüyen bir kötülük bırakır. Çok geçmeden kötülük gün yüzüne çıkar. Yaşanan vahşetten sağ kurtulmayı başaran bir grup insan, Umbrella’nın ardındaki gerçeği keşfetmek ve hayatta kalabilmek için birlikte hareket etmek zorunda kalır.

  1s 47dk / Aksiyon, Korku

  Yönetmen: Johannes Roberts

  Senarist: Johannes Roberts

  Oyuncular: Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell

  Orijinal adı: Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  Clifford Büyük Kırmızı Köpek

  Clifford Büyük Kırmızı Köpek, kendisine hediye edilen köpek ile maceraya atılan küçük bir kızın hikayesini konu ediyor. Orta okul öğrencisi olan Emily Ezilabeth’in hayatı, büyülü bir hayvan kurtarıcısı ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. Hayvan kurtarıcısı Emily’ye en yakın aradaşı olacak olan küçük kırmızı bir köpek yavrusu hediye eder. Ancak Emily’nin bilmediği şey, dostunun kısa bir süre sonra on etrelik dev bir köpek haline geleceğidir. Emily’nin annesi iş için evden uzakta olduğu sırada o, devasa büyüklükteki köpeği ve eğlenceli amcası Casey, New York’ta heyecan dolu bir maceraya atılır.

  1s 37dk / Aile, Macera, Komedi

  Yönetmen: Walt BeckerSenarist Jay Scherick, David Ronn

  Oyuncular: Russell Peters, Darby Camp, Jack Whitehall

  Orijinal adı: Clifford The Big Red Dog

  Fransız Postası

  1950’li yıllarda geçen Fransız Postası, Paris’te bir Amerikan gazete bürosunda çalışan gazetecilere odaklanıyor. The New Yorker dergisinde yayımlanmış gerçek makalelerden esinlenen, hayali bir gazetenin Fransa bürosunun son sayısının hazırlık aşamasında yaşanılanların konu edildiği yapımda, yapımda iç içe geçen üç hikaye anlatılıyor.

  1s 48dk / Komedi, Dram, Romantik

  Yönetmen: Wes AndersonSenarist Wes Anderson, Wes Anderson

  Oyuncular: Timothée Chalamet, Léa Seydoux, Bill Murray

  Orijinal adı: The French Dispatch

  Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi

  Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi, hırsızların elinden kurtulmayı başaran canlı kuklaların yeni maceralarını konu ediyor. Yaşanan hırsızlık olayının Müşfik, canlı kuklaları evde tak başına bırakmak istemez ve onları birlikte iyi vakit geçireceklerini düşündüğü Aslı’nın yanına götürür. Sevecen bir kız olan Aslı ile kuklalar oldukça iyi anlaşırlar. Ekip, hep birlikte ormana kamp yapmaya gider. Ancak Behçet ve Riko’da kuklaları ele geçirmek için onların peşinden ormana gitmiştir. Aslı ve kuklalar, Bekir ve Riko’nun amacına ulaşmasını engellemeyi başarabilecek midir?

  1s 16dk / Aile, Komedi, Animasyon

  Yönetmen: Mustafa H. Öztürk

  Senarist: Mustafa H. Öztürk, Ömer Fikret Şen

  Oyuncular: Serkan Şengül, Kadir Çöpdemir, Ergül Miray Şahin

  Titane

  Titane, yıllar önce kaybolduğu iddia edilen bir adamın ortaya çıkmasıyla yaşananları konu ediyor. Özel müfettişler bir gün havaalanında yüzü morarmış bir adam bulur. Adam, kendisini on yıl önce kaybolan Adrien Legrand olduğunu iddia eder. Oğlunun bulunduğu haberini alan Adrien’in babası Vincent, on yıl boyunca yaşadığı kabusun artık sona erdiğini düşünerek genç adamı evine götürür. Bu süreçte bir dizi korkunç cinayet bölgeyi etkisi altına alır.

  1s 48dk / Korku, Gerilim, Dram

  Yönetmen: Julia Ducournau

  Senarist: Julia Ducournau

  Oyuncular: Vincent Lindon, Agathe Rousselle, Garance Marillier

  Bağlılık Hasan

  Bağlılık Hasan, geçmişiyle hesaplaşan bir adamın hayatına odaklanıyor. Yıllarca birlikte hayat mücadelesi veren Hasan ile eşi Filiz, kimseyi düşünmeden sadece kendi isteklerine uygun hareket eder. Ailenin geçimini Hasan, babasından kalma meyve bahçesi ve domates tarlasıyla sağlar. Hacca gitmek isteyen çift, sonunda güzel haberi alıp hazırlıklara başlar. Ancak bu sırada Hasan, hayatını üstüne inşa ettiği değerler ve gerçekleştirdiği eylemlerle yüzleşmeye başlar.

  2s 27dk / Dram

  Yönetmen: Semih Kaplanoğlu

  Senarist: Semih Kaplanoğlu, Semih Kaplanoğlu

  Oyuncular: Umut Karadağ, Filiz Bozok, Gökhan Azlağ

  Korkunç Gece Hikâyeleri

  Korkunç Gece Hikâyeleri, korku hikayelerinin anlatıldığı bir radyo programı sunan bir adamın yaşadıklarını konu ediyor. Rod Wilson, radyo programı yapan genç bir adamdır. Programda kabuslara neden olabilecek korkunç hikayeler anlatılmaktadır. Fırtınalı bir gecede umutsuzca yardım isteyen bir çocuğun yayına bağlanmasıyla Rod’un hayatı değişir. Rod, ilk başta yaşananların kötü bir şaka olduğunu düşünür. Ancak çok geçmeden olayların ciddiyetini fark eder. Çocuğun anlattığı dehşet verici şeyler, işlerin kötüye gitmesine neden olur.

  1s 40dk / Korku

  Yönetmen: Oliver Park, Jason Bognacki, A.J. Briones …

  Senarist: Guillermo Lockhart, Mauro Croche

  Oyuncular: Clara Kovacic, Kevin Dee (II), Karl E. Landler

  Orijinal adı: A Night Of Horror: Nightmare Radio

  İşsiz Adam

  İşsiz Adam, girdiği her işten kovulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Ömer, girdiği her işten kovulan bir adamdır. Bu yönüyle adı çıkan Ömer’in babasına da işsiz adamın babası derler. Bu durumdan rahatsız olan babası ile anlaşamayan Ömer, her gün evden kovulur. Bu sırada Ömer, Almanya’dan gelen Ahmet’in kızı Ebru’ya gönlünü kaptırır ve onun için beşik kertmesi olan sevgilisi Dilara’yı bırakır. Bir gece Ömer’in Ebru’nun parmağına yüzük takarken Dilara’nın kardeşi Hasan’ın görmesi ve bu durumu kız kardeşine anlatmasıyla işler karışır.

  Komedi

  Yönetmen: Ali Ağgül

  Senarist: Asım Akar

  Oyuncular: Muttalip Müjdeci, Asım Akar, Kelami Akdemir

  Vizyona girecek filmler 3 Aralık-10 Aralık 2021

  Bu hafta vizyondaki filmlerin konusu: Aykut Enişte 2, sevdiği kadınla evlilik arifesindeyken kendisini türlü olayların içinde bulan Aykut’un hikayesini, Resident Evil: Raccoon Şehri, tüm dünyada yayılan bir vahşetin Raccoon Şehri’ni ele geçirdiği gün yaşananları, Clifford Büyük Kırmızı Köpek, kendisine hediye edilen köpek ile maceraya atılan küçük bir kızın hikayesini, 1950’li yıllarda geçen Fransız Postası, Paris’te bir Amerikan gazete bürosunda çalışan gazetecilere odaklanıyor, Mustafa H. Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu “Kuklalı Köşk 2: Orman Kâşifi” filminin oyuncu kadrosunda Serkan Şengül, Kadir Çöpdemir, Ergül Miray Şahin, Ali Uyandıran gibi isimler yer alıyor, Titane, yıllar önce kaybolduğu iddia edilen bir adamın ortaya çıkmasıyla yaşananları, Bağlılık Hasan, geçmişiyle hesaplaşan bir adamın hayatına odaklanıyor. Korkunç Gece Hikâyeleri, korku hikayelerinin anlatıldığı bir radyo programı sunan bir adamın yaşadıklarını, İşsiz Adam, girdiği her işten kovulan bir adamın hikayesini konu ediyor.

  İyi seyirler dileriz.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler