TRY - Türk Lirası
EUR
15,2872
USD
13,4850
GBP
17,9378
CNY
2,1189
4.6 C
Ankara
5.9 C
İstanbul
10.7 C
İzmir
1 Aralık 2021, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaKültür ve SanatSinema HaberleriVizyona girecek filmler 26 Kasım-3 Aralık 2021

  Vizyona girecek filmler 26 Kasım-3 Aralık 2021

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Vizyona girecek filmler 26 Kasım 2021-3 Aralık 2021 haftasında sinemaseverlerle buluşuyor. Bu hafta 4’ü yerli 12 film vizyonda.

  Sen Ben Lenin

  Sen Ben Lenin, bir kasabanın umudu olan heykelin çalınmasıyla yaşananları konu ediyor. Bir sahil kasabasının tek kurtuluş umudu turizmdir. Tam da bu sırada dalgalar, kasaba sahiline ahşap bir Lenin heykeli getirir. Heykelin tursitlerin ilgisini çekmesinin ardından belediye heykeli meydana diker. Ülke gündeminde de yer alan bu heykel, herkesin dilindedir. Başbakan ve Rus heyeti ile birlikte görkemli bir açılışın planlandığı sırada Lenin heykeli çalınır. Tecrübeli komiser Erol ve genç komiser Ufuk, heykelin bulunması için Ankara’dan özel olarak görevlendirilir. Erol ve Ufuk’un heykeli bulmak için sadece on iki saatleri vardır. Eldeki delillerse kasabanın geçmişine uzanan bir yolun açılmasına neden olur.

  1s 26dk / Dram

  Yönetmen: Tufan Taştan

  Senarist: Barış Bıçakçı, Tufan Taştan

  Oyuncular: Barış Falay, Saygın Soysal, Melis Birkan

  Gucci Ailesi

  Gucci, Maurizio Gucci cinayetinin perde arkasında yaşananları konu ediyor. Moda evi Gucci’nin kurucusu Guccio Gucci’nin torunu olan Maurizio Gucci’nin hayatına odaklanılan filmde, 1995 yılında öldürülen Maurizio Gucci’nin cinayetine ve sonrasında yaşananlara odaklanıyor. Filmde, Maurizio Gucci’yi öldürmekle suçlanan eski eşi Patrizia Reggiani’ye Lady Gaga hayat veriyor.

  2s 37dk / Biyografik, Dram

  Yönetmen: Ridley Scott

  Senarist: Roberto Bentivegna, Becky Johnston

  Oyuncular: Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino

  Orijinal adı: House of Gucci

  İntikam Vakti

  İntikam Vakti, oğlunun intikamını almaya çalışan gizemli bir adamın hikayesini konu ediyor. H, varlıklı ve güçlü bir adamdır. Ancak tüm bunlara rağmen o, her hafta milyonlarca dolar taşıyan zırhlı bir araç şirketinde özel güvenlik görevlisi olarak işe başlar. H, olağanüstü yetenekleri sayesinde soygun girişimlerini engeller. Herkes onun çalışmasından memnundur ancak kimse onun neden bu şirkete girdiğini bilmemektedir. H’nin şirkette çalışmasının tek nedeni ise oğlunun ölümüne neden olanlardan intikam almaktır.

  1s 59dk / Aksiyon, Gerilim

  Yönetmen: Guy Ritchie

  Senarist: Guy Ritchie, Eric Besnard

  Oyuncular: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett

  Orijinal adı: Wrath of Man

  Enkanto: Sihirli Dünya

  Encanto, Kolombiya dağlarında, sihirli bir evde yaşayan, özel güçleri olan bir ailenin hikayesini konu ediyor. Encanto adı verilen sihirli yerde yaşayan Madrigal ailesinde bir kişi hariç her bir çocuk, endisine özgü sihirli bir hediye ile kutsanır. Yalnızca Mirabel’in sihirli güçleri yoktur. Ancak Encanto’yu çevreleyen sihir tehlikedir ve ailenin yuvası tehdit edildiğinde onların tek umudu Mirabel olur.

  1s 43dk / Animasyon, Aile, Fantastik, Komedi

  Yönetmen: Byron Howard, Jared Bush, Charise Castro Smith

  Senarist: Jared Bush, Charise Castro Smith

  Oyuncular: Stephanie Beatriz, John Leguizamo, Wilmer Valderrama

  Orijinal adı: Encanto

  Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes’ Mission

  Bir terörist grubu, insanların yeteneklerinin kontrolden çıkmasına neden olan bir toksin salarak bir şehri yok eder. Bu durum üzerine Japonya’nın en büyük kahramanları, tarikat liderini bulup, onu adalete teslim etmek için dünyanın dört bir yanına dağılır. Endeavour’un ekip üyelerinden Deku, Bakugo ve Todoroki, bu amaçla Avrupa ülkesi Otheon’a seyahat eder. Ancak Deku, sonu kötü biten bir soygunu engellemesinin ardından cinayetle suçlanır. Kendisini bir anda bir suçluyla beraber kaçarken bulan Deku’nun peşinde hem Otheon’un polis gücü hem de teröristler vardır.

  Animasyon, Aksiyon, Fantastik

  Yönetmen: Kenji Nagasaki

  Senarist: Yosuke Kuroda, Kohei Horikoshi

  Oyuncular: Daiki Yamashita, Nobuhiko Okamoto, Tomoyo Kurosawa

  Azra

  Azra, tatil için gittikleri evde kendilerini korkunç olayların içinde bulan bir çiftin hikayesini konu ediyor. Sevgili olan Azra ve Burak, birkaç günlük keyifli bir tatil yapmak için şehirden uzakta bulunan bir villaya gider. Tatillde başlarda her şey yolundadır. Ancak Burak, Azra ile ilgili bir gizem olduğunu düşünür ve bunu çözebilmek için evin her tarafına kamera yerleştirir. Bu sayede Burak, Azra’yı geçmişi ile yüzleştirmeyi planlar. Ancak kurduğu kamera düzeneği ile Burak, paranormal olaylara da davetiye çıkarmış olur. Kayıtlar, Azra’nı geçmişine açılan birer kapıdır. Keyifli başlayan tatil çok geçmeden yerini korkunç paranormal olaylara bırakır.

  1s 22dk / Korku

  Yönetmen: Beyza Şenel

  Oyuncular: Asela Demir, Suada Şen, Burak Küçük

  Aylak Takımı

  Şehirden uzakta bulunan Bilim Teknoloji Üniversitesi’ne giden öğrenciler, yaz okulunda kampüsün laboratuvarında deney yapar. Ancak deney sırasında öğrencilerin planlamadığı şeyler olur. Yapılan yanlışlıklar sonucu oluşan patlamayla gençler gaza maruz kalır ve bir çeşit mutasyona uğrarlar. Laboratuvarda olmadığı için gaza maruz kalmayan öğrenciler, arkadaşlarını görünce onların yaratığa dönüştüğünü düşünür.

  1s 23dk / Komedi

  Yönetmen: Can Sarcan

  Senarist: İlkay Kök

  Oyuncular: Yıldız Asyalı, Tuna Arman, Mert Topuz

  Şeytanın Bilinmeyen Hikayesi

  Şeytanın Bilinmeyen Hikayesi, korkunç bir kötülüğe karşı birlikte savaşmak zorunda kalan Richard ve Melvin’in hikayesini konu ediyor. Küçük çaplı bir gangster olan Richard, artık emekli olmaya karar verir. Ancak onun son bir işi daha üstlenmesi gerekmektedir. Richard’ın yapması gereken şey, rakip bir gangsterin evinden para çakmaktır. Richard’dan kilometrelerce uzakta olan Melvin ise ünlü bir küratör olma hayalleri kuran isteksiz bir aile babasıdır. Cadılar Bayramı Gecesi’nde yolları kesişen Richard ve Melvin, her şey tehlikedeyken asırlık kötülüğe karşı savaşmak için birlikte çalışmak zorunda kalır.

  1s 21dk / Korku

  Yönetmen: Jess Norvisgaard

  Senarist: Jess Norvisgaard

  Oyuncular: Bill Oberst Jr., Linnea Quigley, Kane Hodder

  Orijinal adı: The Good Things Devils Do

  Seans

  Seans, bir ruh çağırma seansına katıldıktan sonra kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir grup öğrencinin hayatına odaklanıyor. Camille Meadows, prestijli bir yatılı okul olan Edelvine Kızlar Akademisi’nin yeni öğrencisidir. Okulda geldikten kısa bir süre sonra bir grup kız, onu bir gece ritüeline katılmaya davet eder. Gece bir araya gelen kızlar, okulda ölen eski bir öğrencinin ruhunu çağırır. Ancak sabah olmadan ritüele katılan kızlardan biri ölür. Grup, yaşananların nedenini merak etmeye başlar.

  1s 32dk / Korku

  Yönetmen: Simon Barrett

  Senarist: Simon Barrett

  Oyuncular: Suki Waterhouse, Madisen Beaty, Inanna Sarkis

  Orijinal adı: Seance

  İstanbul Bahçesi

  İstanbul Bahçesi, yeni bir hayat deneyimlemek isteyen iki yakın arkadaşın hikayesini konu ediyor. Sorunlu bir hayatı ve sıkıntılı bir geçmişi olan Samuel, Janik’in bu zamana kadar her şeyi doğru yapmış gibi görünen ebeveynleri tarafından evlat edinilir. Samuel sonunda hayatına bir düzen verebilecek olmaktan mutludur. Janik ise tam tersini ister. Ebeveynleri ile yaşadığı düzenli evinden ayrılmak isteyen Janik, Samuel ile İstanbul’a gitmeyi planlar. Ancak bu sırada Janik’in yaptıkları ikisi arasındaki dostuğun teste tabi tutulmasına neden olur.

  1s 33dk / Dram

  Yönetmen: İlker Çatak

  Senarist: Gabriele Simon, Finn-Ole Heinrich

  Oyuncular: Emil von Schönfels, Mekyas Mulugeta, Katharina Behrens

  Orijinal adı: Räuberhände

  Aslan Yürek

  Psikiyatrist Romain Martin’n yeni hastası Leo Milan adında bir adamdır. Leo, “Aslan” kod adıyla çalışan yüksek eğitimli uluslararası bir casus olduğunu iddia eder. Söyledikleri sadece bir delinin hayal gücü müdür? Tam da bu sırada Romain’in nişanlısı Louise, adamın gözleri önünde kaçırılır. Olan bitene anlam veremeyen Romain, yaşananları Leo’nun bilebileceğini düşünmeye başlar. Nişanlısını kurtarabilecek tek kişinin Leo olduğunu anlayan Romain, Louise’i kurtarması için Leo’yu hapishaneden çıkarır. Romain, Paris sokaklarında çılgın bir maceraya atıldığı Leo’yu dengede tutmaya çalışır.

  1s 35dk / Komedi, Casusluk

  Yönetmen: Ludovic Colbeau-Justin

  Senarist: Alexandre Coquelle, Mathieu Le Nahour

  Oyuncular: Dany Boon, Philippe Katerine, Anne Serra

  Orijinal adı: Le Lion

  Sırat Ekspresi

  Sırat Ekspresi, I. Dünya Savaşı sırasında Osmanlı ordusuyla Medine’de savaşan bir askerin hikayesini konu ediyor. Yenilgi sonrasında İngiliz esir kampına gönderilen asker, Hicaz demiryolunu kullanarak kaçmaya çalışır.

  Animasyon

  Yönetmen: Mustafa Yavuz Gül

  Senarist: Mustafa Yavuz Gül

  Vizyona girecek filmler 26 Kasım-3 Aralık 2021

  Bu hafta vizyondaki filmlerin konusu: Sen Ben Lenin, bir kasabanın umudu olan heykelin çalınmasıyla yaşananları, Gucci Ailesi, Maurizio Gucci cinayetinin perde arkasında yaşananları, İntikam Vakti, oğlunun intikamını almaya çalışan gizemli bir adamın hikayesini, Encanto, Kolombiya dağlarında, sihirli bir evde yaşayan, özel güçleri olan bir ailenin hikayesini, Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes’ Mission, Bir terörist grubu, insanların yeteneklerinin kontrolden çıkmasına neden olan bir toksin salarak bir şehri yok eder. Bu durum üzerine Japonya’nın en büyük kahramanları, tarikat liderini bulup, onu adalete teslim etmek için dünyanın dört bir yanına dağılır, Azra, tatil için gittikleri evde kendilerini korkunç olayların içinde bulan bir çiftin hikayesini, Aylak Takımı, Şehirden uzakta bulunan Bilim Teknoloji Üniversitesi’ne giden öğrenciler, yaz okulunda kampüsün laboratuvarında deney yapar. Ancak deney sırasında öğrencilerin planlamadığı şeyler olur. Yapılan yanlışlıklar sonucu oluşan patlamayla gençler gaza maruz kalır ve bir çeşit mutasyona uğrarlar. Laboratuvarda olmadığı için gaza maruz kalmayan öğrenciler, arkadaşlarını görünce onların yaratığa dönüştüğünü düşünür, Şeytanın Bilinmeyen Hikayesi, korkunç bir kötülüğe karşı birlikte savaşmak zorunda kalan Richard ve Melvin’in hikayesini konu ediyor.

  Seans, bir ruh çağırma seansına katıldıktan sonra kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir grup öğrencinin hayatına odaklanıyor. İstanbul Bahçesi, yeni bir hayat deneyimlemek isteyen iki yakın arkadaşın hikayesini, Aslan Yürek, Psikiyatrist Romain Martin’n yeni hastası Leo Milan adında bir adamdır. Leo, “Aslan” kod adıyla çalışan yüksek eğitimli uluslararası bir casus olduğunu iddia eder. Söyledikleri sadece bir delinin hayal gücü müdür? Tam da bu sırada Romain’in nişanlısı Louise, adamın gözleri önünde kaçırılır. Sırat Ekspresi, I. Dünya Savaşı sırasında Osmanlı ordusuyla Medine’de savaşan bir askerin hikayesini konu ediyor. Yenilgi sonrasında İngiliz esir kampına gönderilen asker, Hicaz demiryolunu kullanarak kaçmaya çalışır.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler