TRY - Türk Lirası
EUR
15,5025
USD
13,7027
GBP
18,1321
CNY
2,1490
7.3 C
Ankara
12.5 C
İstanbul
14.7 C
İzmir
5 Aralık 2021, Pazar
Diğer
  Ana SayfaKültür ve SanatSinema HaberleriVizyona girecek filmler 19 Kasım-26 Kasım 2021

  Vizyona girecek filmler 19 Kasım-26 Kasım 2021

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Vizyona girecek filmler 19 Kasım 2021-26 Kasım 2021 haftasında sinemaseverlerle buluşuyor. Bu hafta 4’ü yerli 10 film vizyonda.

  Vizyona girecek filmler 19 Kasım-26 Kasım 2021

  Spencer

  Spencer, 1981 yılında Prens Charles ile evlenen Diana Frances Spencer’ın hayat hikayesini konu ediyor. 1991 yılında İngiltere Kraliyer ailesi Noel tatilini Sandringham Köşkü’nde geçirmeye karar verir. Her şey yolunda gözükür ancak Lady Diana mutsuzluğunu saklamaya çalışır. Dışarıdan gözüken şaşalı yaşamın içine hapsolan Diana, Prens Charles ile olan evliliğinin artık sonuna geldiğini düşünür ve 1991 Noel tatilini Kraliyet içinde geçirmek istediği son günleri olmasına karar verir.

  Spencer:

  19 Kasım 2021 / 1s 51dk / Biyografik, Dram

  Yönetmen: Pablo Larraín

  Senarist: Steven Knight

  Oyuncular: Kristen Stewart, Jack Farthing, Sean Harris

  Vizyona girecek filmler 19 Kasım 2021-26 Kasım 2021 haftasında sinemaseverlerle buluşuyor. Bu hafta 4’ü yerli 11 film vizyonda.

  Hayalet Avcıları: Öteki Dünya

  Hayalet Avcıları: Öteki Dünya, kasabayı büyük bir tehlikeden kurtarmaya çalışan bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Bekar bir anne olan Callie, mali zorluklarla mücadele etmektedir. Geçimlerini sağlamakta zorlanan Callie, çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte ölen babasından kalan eski eve taşınmak zorunda kalır. Yeni hayatlarından pek memnun olmayan Trevor, çok geçmeden evde büyükbabasının mirasıyla ilgili büyük bir sırrı keşfeder. Büyükbabasının eşyalarının arasında onun Hayalet Avcıları’nın üyesi olduğunu gösteren ekipmanlar bulan Trevor, Phobe ve yeni arkadaşları ile birlikte bulduklarını kurcalarken kasabanın altında uyuyan bir tehlikenin ortaya çıkmasına neden olur.

  Hayalet Avcıları: Öteki Dünya

  19 Kasım 2021 / 2s 4dk / Macera, Aksiyon, Komedi

  Yönetmen: Jason Reitman

  Senarist: Gil Kenan, Jason Reitman

  Oyuncular: Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace

  Orijinal adı: Ghostbusters: Afterlife

  Dünyanın En Kötü İnsanı

  Dünyanın En Kötü İnsanı, Julie adında genç bir kadının hayatına odaklanıyor. Yakında 30 yaşında olacak olan Julie’nin aşk hayatı pek yolunda değildir. 45 yaşındaki çizgi roman yazarı Aksel ile birlikte yaşayan Julie, onun hayatını yaşadığını hisseder. Ailesinin beklentileri ve Aksel’in çocuk arzusunun yükünü taşıyamayan Julie, sürekli değişen hayallerinin peşinden koşmaya devam eder. Onun hayatı, genç ve yakışıklı Eivind ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır.

  Dünyanın En Kötü İnsanı

  19 Kasım 2021 / 2s 8dk / Dram, Komedi

  Yönetmen: Joachim Trier

  Senarist: Joachim Trier, Eskil Vogt

  Oyuncular: Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Herbert Nordrum

  Orijinal adı: Verdens verste menneske

  Aşk Yolunda

  Aşk Yolunda, üzerindeki şanssızlıktan kurtulmak için türlü yollar deneyen genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Hayatı boyunca yaşadığı talihsizliklerden bıkan Bade, falcılar, terapiler ve daha birçok farklı yöntemle üzerindeki kara bulutlardan kurtulmaya çalışır. Bir türlü çözüm bulamayan Bade, yaşadığı talihsizliklerin nedenini geçmişinde aramaya karar verir. Bunun için bir yolculuğa çıkan Bade’nin bu süreçteki en büyük yardımcısı kendisi gibi şanssızlıkların peşini bırakmadığı Yusuf olur. İkili, bu yolculukta türlü maceralarla karşı karşıya kalır.

  Aşk Yolunda

  19 Kasım 2021 / 1s 39dk / Romantik, Komedi

  Yönetmen: Ahmet Kapucu

  Senarist: Seçil Çömlekçi

  Oyuncular: Şahin Irmak, Çiğdem Batur Güzel, Bora Cengiz

  Pişiriciler

  Pişiriciler, yıllarca yer altında kaldıktan sonra insanların arasına karışan Elflerin hikayesini konu ediyor. Elfler, yıllarca yer altında yaşayıp, insanlarla etkileşim kurmaktan kaçındı. Ancak hayat dolu Elf kızı Helvi, bu duruma artık bir son vermek ister ve iki arkadaşıyla birlikte insanların arasına, yeryüzüne çıkmaya karar verir. Bir takım maceralar yaşayan Helvi, huysuz bir pasta şefi olan Theo’yla dostluk kurar. Onun Theo ile kurdupu dostluk, kendisine ve diğer Elflere hayatlarındaki gerçek amacı keşfetmelerini sağlar.

  Pişiriciler

  19 Kasım 2021 / 1s 18dk / Animasyon, Aile

  Yönetmen: Ute von Münchow-Pohl

  Senarist: Jan Claudius Strathmann, August Kopisch

  Oyuncular: Jella Haase, Louis Hofmann, Leon SeidelOrijinal adı Die Heinzels – Rückkehr der Heinzelmännchen

  Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar

  Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar, tenis kortlarında birer yıldız haline gelen Venus Williams ve Serena Williams’ın babaları Richard Williams’ın, profesyonel hayatı ve kızları ile olan ilişkisini konu ediyor. Richard Williams, kızları Venus ve Serena’nın adını tarihe yazmak için elinden geleni yapan bir babadır. Richard’ın 78 sayfalık yoğun planı doğrultusunda Serena ve Venus, California’nın ihmal edilmiş tenis kortu Compton’da her türlü zorluğa karşı, yağmur çamur demeden antrenman yapar. Kızları için elinden geleni ardına koymayan babalarının sarsılmaz kararlılığı ve annelerinin dengeli bakış açısı sayesinde Serena ile Venus, tüm ön yargılara karşı meydan okur.

  Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar

  19 Kasım 2021 / 2s 18dk / Dram, Biyografik

  Yönetmen: Reinaldo Marcus Green

  Senarist: Zach Baylin

  Oyuncular: Will Smith, Saniyya Sidney, Demi Singleton

  Orijinal adı: King Richard

  Ecinni 3: Issız Çığlık

  Ecinni 3: Issız Çığlık, gördüğü varlıkların ne olduğunu öğrenmeye çalışırken korkunç durumlarla karşılaşan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Bir süredir yaşadığı nörolojik rahatsızlıktan muzdarip olan Zeynep, unutkanlık yaşamaya başlar. Aynı zamanda birtakım varlıklar gören Zeynep, bunların hastalığına bağlı olup olmadığına anlam veremez. Gördüğü varlıkların Ecinniler aleminden olabileceğinden şüphelenen Zeynep, bunu öğrenmek için yola koyulur. Ancak bu sırada Zeynep’in 6 yaşındaki kardeşi Elif, esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Aile Elif’in kaybolmasıyla büyük bir yıkıma uğrar. Ancak onları daha korkunç bir şey beklemektedir.

  Ecinni 3: Issız Çığlık

  19 Kasım 2021 / 1s 33dk / Korku

  Yönetmen: Mehmet Sağlam

  Senarist: Mehmet Sağlam

  Oyuncular: Gökçem Çoban, Yasemin Kurttekin, Fatih Paşalı

  Cehennem Kapısı

  Cehennem Kapısı, yaşadığı kazanın ardından umutsuzca kayıp olan oğlunu arayan bir annenin hikayesini konu ediyor. Genç bir kadın olan Cecilia, oğluyla birlikte korkunç bir trafik kazası geçirir. Kaza sonrasında yaşananları hatırlamayan Cecilia, aradan geçen üç günün ardından umutsuz bir şekilde oğlunu aramaya başlar. Aramalarını ilerlettikçe Cecilia, polis dosyalarında vahşi av olarak geçen tesadüflerle karşılaşır. Bu süreçte genç kadın, katliamın sorumlusu olan dindar bir adamla karşı karşıya kalır. Cecilia adamı deli olarak görürken, adam için de Cecilia büyük bir düşmandır.

  19 Kasım 2021 / 1s 25dk / Gerilim, Korku

  Yönetmen: Daniel de la Vega

  Senarist: Alberto Fasce, Gonzalo Ventura

  Oyuncular: Mariana Anghileri, Arturo Bonin, Diego Cremonesi

  Orijinal adı: Al 3er día

  Yan Etki

  Yan Etki, hastalığına çare olsun diye aldığı ilacın yan etkisiyle hayatı alt üst olan bir adamın hikayesini konu ediyor. Cem ve arkadaşları, karanlıklık işlerle uğraşan bir takım insanlar için biyolojik silah geliştirir. Onlar bu süreçte Cem’in hastalığına çare bulurlar. Ancak ilacın bir takım yan etkileri de vardır. İlacın özel güçler kazandırdığını fark eden karanlık insanlar, formülü ele geçirmeye çalışır. Bu sırada ilacın yan ekisinden dolayı paranoyaklaşan Cem, arkadaşlarının kendisine kazak attığına inanarak İstanbul’dan kaçar.

  Yan Etki

  19 Kasım 2021 / 1s 49dk / Gerilim, Dram

  Yönetmen: Pekin Azer

  Oyuncular: Hakan Eratik, Zeynep Şarlıgil, Uğur Karabulut

  Muallim

  Muallim, sürgüne gönderildiği kasabada öğretmenlik yapan bir adamın hayatına odaklanıyor. 20. yy başlarında geçen filmde, genç bir adam olan Ali, devlet tarafından mühendislik eğitimi alması için Fransa’ya gönderilir. Eğitimini almasının ardından kimliğine yabancılaşarak ülkesine dönen Ali, katıldığı bir Jön Türk toplantısında tutuklanır. Bir kasabaya sürgün edilen Ali, burada öğretmenlik yapmakla görevlendirilir. Kasabada cahil olarak gördüğü insanlarla yaşamak zorunda kalan Ali, bu süreçte küçümsediği değerlerle yüzleşir.

  Muallim

  19 Kasım 2021 / 1s 34dk / Tarihi

  Yönetmen: Müslim Şahin

  Oyuncular: Melih Selçuk, Sevtap Özaltun, Ruhi Sarı

  Bu hafta vizyondaki filmlerin konusu: Spencer, 1981 yılında Prens Charles ile evlenen Diana Frances Spencer’ın, Hayalet Avcıları: Öteki Dünya, kasabayı büyük bir tehlikeden kurtarmaya çalışan bir grup gencin, Dünyanın En Kötü İnsanı, Julie adında genç bir kadının hayatına odaklanıyor, Aşk Yolunda, üzerindeki şanssızlıktan kurtulmak için türlü yollar deneyen genç bir kadının, Pişiriciler, yıllarca yer altında kaldıktan sonra insanların arasına karışan Elflerin.

  Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar, tenis kortlarında birer yıldız haline gelen Venus Williams ve Serena Williams’ın babaları Richard Williams’ın, profesyonel hayatı ve kızları ile olan ilişkisini , Ecinni 3: Issız Çığlık, gördüğü varlıkların ne olduğunu öğrenmeye çalışırken korkunç durumlarla karşılaşan genç bir kadının, Cehennem Kapısı, yaşadığı kazanın ardından umutsuzca kayıp olan oğlunu arayan bir annenin, Yan Etki, hastalığına çare olsun diye aldığı ilacın yan etkisiyle hayatı alt üst olan bir adamın, Muallim, sürgüne gönderildiği kasabada öğretmenlik yapan bir adamın, hikayesini konu ediyor. İyi seyirler dileriz.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler