30.1 C
Ankara
29.2 C
İstanbul
35 C
İzmir
Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerVeli Ağbaba'dan Esnafa Destek Mesajı

  Veli Ağbaba’dan Esnafa Destek Mesajı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’dan esnafa destek mesajı geldi

  CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba, Faik Öztrak’ın da aralarında bulunduğu heyet, Ankara Kantinciler Esnaf Odası, Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu, Türkiye Fırıncılar Federasyonu’na ziyarette bulundu.

  PARTİ OLARAK TAM DESTEK VERECEĞİZ

  Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu ziyaretinde konuşan Ağbaba, pandeminin başından bu yana esnafın sorunlarıyla ilgilendiklerini belirterek, “Esnafımız hakikaten çok büyük mağduriyet yaşadı ve yaşamaya devam ediyor. Esnafa doğrudan gelir desteği sağlanmalı. Esnafın geçmişteki borçları, hazine tarafından karşılanmalı. Esnafın mutlaka hem özel bankalara hem de devlet bankalarına esnaf kredi kooperatiflerine olan kredilerinin faizleri silinmeli, ana para da mutlaka pandemi dönemi sonuna ertelenmelidir.

  Esnafa getirilecek her türlü kolaylığa destek vereceğiz
  Esnafa getirilecek her türlü kolaylığa destek vereceğiz

  Eğer gerçekten hükümet esnafı düşünüyorsa bu borçları Meclis’te bir günde erteleyebiliriz. Buradan hükümete çağrı yapıyoruz; esnafın borçlarını ertelemek Meclis’in yarım saatini alır. Bu konuda tam destek vereceğimizi söylüyoruz. Esnafa getirilecek her türlü kolaylığa parti olarak tam destek vereceğimizi buradan ifade etmek istiyoruz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler