18.6 C
Ankara
18 C
İstanbul
23.7 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanVatandaşa cezai işlem uygulandı

  Vatandaşa cezai işlem uygulandı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Kent genelinde uygulama yapan polis ekipleri 20 yaş altı bir gence ve maskesiz gezen bir vatandaşa cezai işlem uyguladı.

  Adana’da, koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen sokağa çıkma kısıtlaması saat 20.00 itibarıyla uygulanmaya başlandı. Kent genelinde uygulama yapan polis ekipleri 20 yaş altı bir gence ve maskesiz gezen bir vatandaşa cezai işlem uyguladı.

  İçişleri Bakanlığı‘nca koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde uygulanmaya başlanan bugün saat 20.00’den yarın 10.00’a kadar sürecek olan sokağa çıkma kısıtlaması başladı. Polis ekipleri, şehrin birçok noktasında yasağa uymayan vatandaşlar için kontrol noktası kurdu. Tek tek durdurulan otomobillerde ekipler evrak incelemesi yaptı.

  Vatandaşa cezai işlem uygulandı
  Vatandaşa cezai işlem uygulandı

  Merkez Seyhan ilçesi Baraj Caddesi’nde uygulama yapan polis ekipleri bisikletiyle gezen bir genci durdurdu. Üzerinden kimlik çıkmayan ve yaşının 19 olduğu öğrenilen gence kısıtlı saatlerde sokağa çıkmak ve 20 yaş altı olduğu için cezai işlem uyguladı. Ekipler uygulama noktasında gezen maskesiz bir vatandaşa ise maske takmamak ve yasaklı saatte dışarıda olmaktan cezai işlem uyguladı.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler