TRY - Türk Lirası
EUR
20,465
USD
18,834
GBP
23,337
CNY
2,776
30 Ocak 2023, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerVan'da 57 faili meçhul olayı, jandarma aydınlattı

Van’da 57 faili meçhul olayı, jandarma aydınlattı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Van’da, son 18 günde işlenen toplam 57 faili meçhul olay, jandarma ekiplerince aydınlatıldı. Ekipler, olayların suçlularını da adalete teslim etti.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, kamu düzeninin sağlanması, huzur ve güven ortamının sürdürülmesi, suç ve suçlular ile etkin mücadele maksadıyla, kent genelinde başta hırsızlık suçları olmak üzere, meydana gelen faili meçhul olayların aydınlatılmasına yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ekiplerin yaptıkları titiz çalışma sonucunda 1- 18 Kasım tarihlerinde kasten öldürme, kasten yaralama, tehdit, mala zarar verme, dolandırıcılık ve hırsızlık suçlarının işlendiği toplam 57 olay aydınlatıldı.

Delil niteliği taşıyabilecek her türlü iz ve emareyi titizlikle muhafaza ederek, incelenmek üzere ilgili laboratuvarlara gönderen ekiplerin çalışması neticesinde 2 kasten öldürme, 4 kasten yaralama, 5 tehdit, 9 mala zarar verme, 31 hırsızlık ve 6 dolandırıcılık olayının failleri belirlenip, işlenen olayların suçluları da adalete teslim edildi. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler