TRY - Türk Lirası
EUR
15,3401
USD
13,4502
GBP
18,3536
CNY
2,1187
-2.7 C
Ankara
8.5 C
İstanbul
8.5 C
İzmir
18 Ocak 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriVALORANT sezona iddialı başlıyor

  VALORANT sezona iddialı başlıyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  VALORANT Türk takımları arasına giren Regnum Carya Esports için profesyonel bir çalışma ile tanıtım filmi hazırlandı.

  Riot Games’in geliştiricisi olduğu VALORANT’ta espor alanında rekabet her geçen gün artıyor. Toplam 300’e yakın takımın yer aldığı listede, Türk takımları da bulunuyor. Son olarak lige Regnum Carya Esports girdi ve dünya ile Türk VALORANT sahnesine ‘yeni bir soluk’ getirdi. Hazırlanan sıra dışı tanıtım filmi ile de ne kadar iddialı olduklarını gözler önüne serdi.

  VALORANT dünya çapında çıktığı andan itibaren çok ses getirip, aktif oyuncu sayısını oldukça artırdı. Bu artıştan Türkiye de nasibini alırken; birbirinden kuvvetli Türk takımları arasına giren Regnum Carya Esports için profesyonel bir çalışma ile tanıtım filmi hazırlandı. Sezona bomba gibi bir giriş yapacağını hissettiren VALORANT takımı; tanıtım filminde oyuncuların transferini gizli operasyonlarla gerçekleştiriyor.

  Valorant sezona iddialı başlıyor
  VALORANT sezona iddialı başlıyor

  Futbolda eskiden yıldız futbolcuların transfer sezonunda helikopter ile kaçırılıp imza artırılmasına vurgu yapılan videoda, Regnum Carya Esports oyuncuları da helikopterle bir bir toplanıyor ve ses getiren videoda olduğu gibi takım kuruluyor. Şampiyonluk adayı takımın oyuncuları ise şu isimler ve ‘nick’lerden oluşuyor:

  • Engin “CEUS“, Çelebi
  • Kaan “OPTX“, Tınkaz
  • Furkan “MrFalin“, Yeğen
  • Cenk “CombatRy“, Erşahin
  • İbrahim “mag0o”, Temizel
  • Serhat “lauzeN”, Koca
  • Emir “hybrid“, Erol

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler