TRY - Türk Lirası
EUR
20,437
USD
18,814
GBP
23,180
CNY
2,785
31 Ocak 2023, Salı
Ana SayfaÖne ÇıkanUzman Çavuş Nedim Korkmaz'ın acı haberi baba evine ulaştı

Uzman Çavuş Nedim Korkmaz’ın acı haberi baba evine ulaştı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Topçu Uzman Çavuş Nedim Korkmaz’ın acı haberi Hakkari’deki ailesine verildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nce Irak’ın kuzeyinde sürdürülen Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada Topçu Uzman Çavuş Nedim Korkmaz şehit oldu. Bekar ve 4 kardeşten 2’ncisi olduğu öğrenilen şehidin acı haberi, Hakkari’nin Gazi Mahallesi’nde oturan babası Ramazan ile annesi Hamide Korkmaz’a askeri ve sivil yetkililer tarafından verildi.

Şehit Korkmaz’ın, yarın sabah Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı’nda düzenlenecek törenin ardından Yeni Mahalledeki mezarlıkta toprağa verileceği öğrenildi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler