TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
27 Kasım 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerÜsküdar'da Trabzon Günlerine horonlu davet 

Üsküdar’da Trabzon Günlerine horonlu davet 

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Trabzon Dernekleri Federasyonu, Üsküdar Meydanı’nda horon teperek, 13-16 Ekim tarihleri arasında Yenikapı etkinlik alanında yapılacak Trabzon Günlerinin tanıtımını yaptı.

Üsküdar Meydanı’nda toplanan Trabzon Dernekler Federasyonu, Yenikapı etkinlik alanında yapılacak olan Trabzon Günleri ve Trabzon’un fethinin 561’inci yıl dönümü programını tanıttı. 13-16 Ekim tarihleri arasında yapılacak etkinliğe tüm Istanbullular davet edildi. Üsküdar Meydanı’nda horon tepen Trabzonlular, vatandaşlara Hamsiköy sütlacı, fındık ve Trabzon kurabiyesi ikram etti. 

TÜM İSTANBULLULARI DAVET ETTİ

Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkanı İsmail Şatır, “13-16 Ekim Yenikapı Trabzon etkinliklerine buradan start vermiş oluyoruz. Gördüğünüz gibi halkımızın baya bir özlemi ve hasreti var. Trabzonun, 561’inci fetih yıl dönümü kutlamaları ile ilgili yaptığımız çalışmaları Üsküdar meydanında start verdik. Yenikapıya bütün İstanbul halkını davet ediyoruz” dedi. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler