TRY - Türk Lirası
EUR
20,433
USD
18,805
GBP
23,299
CNY
2,772
30 Ocak 2023, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamÜnlü piyanist Fazıl Say boşandı

Ünlü piyanist Fazıl Say boşandı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ünlü piyanist Fazıl Say boşandı, Fazıl Say, 3 yıl önce evlendiği Ece Dağıstan ile boşandıklarını sosyal medya hesabından duyurdu.

Say, hesabından Dağıstan ile birlikte Beykoz Adliyesi’ne el ele girdikleri fotoğrafı paylaşarak “Çok üzgünüm, eşim Ece ile evliliğimizi bugün sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile” dedi. 

Ünlü piyanist Fazıl Say, 2019 yılında evlendiği Ece Dağıstan ile bugün Beykoz Adliyesi’nde boşandı. Say, boşandığını sosyal medya hesabından Ece Dağıstan ile Beykoz Adliyesine el ele girdiğini fotoğrafı paylaşarak takipçilerine duyurdu.

Say fotoğrafın altına, “Çok üzgünüm, eşim Ece ile evliliğimizi bugün sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile. Hatıralarımızı, anılarımızı, tüm güzel hikayelerimizi, seslerimizi, en iyi şekilde anacağım her zaman” ifadelerini kullandı. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler