TRY - Türk Lirası
EUR
16,8985
USD
15,9596
GBP
19,9231
CNY
2,3920
16.2 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
25.5 C
İzmir
20 Mayıs 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıÜniversiteliler staj fikrine sponsor ve iş istedi

  Üniversiteliler staj fikrine sponsor ve iş istedi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  GGYD’nin Eko İklim Zirvesi’nde açtığı standa büyük ilgi gösterdiler; “Üniversiteliler staj fikrine sponsor ve iş istedi”.

  GGYD’nin Eko İklim Zirvesi’nde açtığı standa en büyük ilgiyi üniversiteli gençler gösterdi. Kimi fikrinin işe dönüşmesi için sponsorluk, kimi staj yeri, kimi iş istedi. Başkan Allıoğlu, kendilerine ulaşan öğrenciler için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

  Üniversiteliler staj fikrine sponsor ve iş istedi
  Üniversiteliler staj fikrine sponsor ve iş istedi

  Genç Girisim ve Yönetişim Derneği’nin, ATO ev sahipliğinde düzenlenen Eko İklim Zirvesi ve Fuarı’nda açtığı stant her yaş ve meslek grubundan, özellikle de üniversite gençliğinden büyük ilgi gördü. Zirve süresince stant bir an bile boş kalmazken, GGYD’nin yönetim kurulu ile üyeleri nöbetleşe görev yaptı. Fuar boyunca standa gelen ziyaretçilere GGYD’nin faaliyetleri, sosyal sorumluluk çalışmaları ve hayata geçirdiği projeler hakkında bilgi verildi.

  Ggyd’nin eko i̇klim zirvesi’nde açtığı standa büyük ilgi gösterdiler;
  GGYD’nin Eko İklim Zirvesi’nde açtığı standa büyük ilgi gösterdiler; “Üniversiteliler staj fikrine sponsor ve iş istedi”.

  GGYD Başkanı M.Nezih Allıoğlu zirveye ilişkin yaptığı değerlendirmede, bu tür organizasyonların önemine işaret etti, Eko İklim ile birlikte sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin iklim değişikliği konusunda farkındalık yarattığını bildirdi. 

  Dolu Dolu Bir Gençlik Geliyor

  Dernek olarak açtıkları standa özellikle gençlerin, geleceğin girişimcilerinin gösterdiği ilginin memnuniyet verici olduğunu söyleyen Başkan Allıoğlu, “Hep istediğimiz şey, gençlerimizin yatırıma dönüşecek fikirlerinin olması, girişimciliğe ilgi duymaları. Zirve boyunca gördük ki bu anlamda dolu dolu bir gençlik geliyor. Gerçekten çok güzel fikirleri, girişimciliğe dönüşecek önerileri olan üniversitelilerle tanıştık.

  5 2 - i̇ş dünyası - haberton

  Bize melek yatırımcılık, sponsorluk için başvurdular. Yanı sıra staj yeri ve iş için de çok fazla talep aldık. Bir de çeşitli topluluklardan, konferans ve panellerine konuşmacı olarak katılım daveti aldık. Bize başvuran gençlerin hiç birini geri çevirmedik, taleplerini değerlendirme sözü verdik. Onlara destek olmak noktasında elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler