13.2 C
Ankara
24.1 C
İstanbul
25 C
İzmir
Cumartesi, Eylül 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaÜmit Özdağ Zafer Partisi'nin kuruluş belgesini aldı

  Ümit Özdağ Zafer Partisi’nin kuruluş belgesini aldı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ümit Özdağ logosunu açıkladığı Zafer Partisi’nin kuruluş belgesini teslim aldı

  Bağımsız İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, ismini ve logosunu açıkladığı Zafer Partisi’nin kuruluş belgesini İçişleri Bakanlığı’ndan teslim aldı. 

  Umit ozdag zafer partisinin kurulus belgesini aldi 2 - politika - haberton
  Ümit Özdağ Zafer Partisi’nin kuruluş belgesini aldı

  Bağımsız İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet, Zafer Partisi”nin kuruluş dilekçesini vermek üzere İçişleri Bakanlığı’na geldi. Evrakı teslim etmeden önce basın mensuplarına açıklamada bulunan Özdağ, “Ben ve dava arkadaşlarım, Zafer Partisi”nin kuruluş işlemlerinin hukuki boyutunu tamamlamak için İçişleri Bakanlığı’na geldik. Evraklarımızı sabah arkadaşlarım ilettiler. Gerekli incelemeler tamamlandı ve şimdi içeri girerek gereken belgeleri alacağız. Kurucularımızla buluşmak için buradan ayrılacağız. Zafer Partisi 19 Mayıs 2021’de Anıtkabir’i ziyaret ederek başladığımız yürüyüşle yola çıktı” dedi. Özdağ daha sonra bakanlığa geçerek Zafer Partisi’nin kuruluş belgesini teslim aldı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler