14 C
Ankara
18.8 C
İstanbul
21 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıUluslararası lojistik firmasına personel istihdamı

  Uluslararası lojistik firmasına personel istihdamı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, bir lojistik firmasına personel alımına ev sahipliği yaptı

  Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Merkezi’nde gerçekleşen görüşmenin ardından aranılan özelliklere uyan kadınlar büro elemanı, erkekler ise depo personeli olarak işbaşı yapacak.

  İşsizlere umut kapısı olan Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, yeni mutluluklara kapı açacak bir etkinliğe imza attı. Uluslararası CEVA Lojistik şirketinin talebi üzerine Bağcılar Belediyesi Kariyer Merkezi, bilgisayarda kayıtları bulunan 18-45 yaş arasındaki 3 bin 200 kişiye mesajla davette bulundu.

  Bağcılar Belediyesi Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda firmanın yöneticileriyle iş arayan 40 kişi bir araya geldi. Formların doldurulduktan sonra katılımcılarla yüz yüze görüşmeler yapıldı. Mülakata katılan davetliler toplantı salonundan ayrıldı. Yetkililer, yapacakları incelemenin ardından aranan profile uyanlardan kadınları büro elemanı, erkekleri ise depo personeli olarak işe alacaklarını söyledi.

  Uluslararasi lojistik firmasina personel istihdami 2 - i̇ş dünyası - haberton
  Uluslararası lojistik firmasına personel istihdamı

  İlçe sakinlerinin işe kavuşmaları için özel şirketlerle istişare halinde olduklarını söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “İnşallah bu programlar hayırlara vesile olur. Hem firma aradığı özellikte personele kavuşur hem de hemşerilerimizden işsiz olanlar evlerine ekmek götürecek bir işe sahip olurlar. Şimdiden işe gireceklere hayırlı olsun” dedi.

  Kariyer Merkezi’nin iş arayan ile iş veren buluşturmaları önümüzdeki hafta da devam edecek.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler