TRY - Türk Lirası
EUR
18,1895
USD
18,1049
GBP
21,3741
CNY
2,6557
29.6 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.9 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıULUSKON Başkanı Atasoy'dan Muğla ziyareti

  ULUSKON Başkanı Atasoy’dan Muğla ziyareti

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy’dan Muğla ziyareti kapsamında bölgenin yatırımları ve ihracatı konusunda iş birliği yapılacak.

  Başkan Atasoy ziyaret kapsamında, Muğla Vali Yardımcısı Vekili Menteşe Kaymakamı Mehmet Eriş, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karataş, Muğla Büyükşehir Belediyesi Yardımcısı Emin Madran, Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersem, Muğla ve Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı ile bir araya geldi.

  ULUSKON’UN ÇALIŞMALARINI KUTLUYORUZ

  Ziyaretlerde, ULUSKON’un çalışmalarının Türkiye Cumhuriyeti’nin gelişmesinde ve ihracatlarının doğrudan artış göstermesinde çok önemli bir rolü olduğunu belirterek tebrik ve teşekkürlerini sunuldu. Bodrum Belediye Başkanı Sayın Aras, “Bodrum bütün dünyada tanınan bir turizm ilçesidir. Birçok sektörle beraber özellikle sağlık turizmi konusunda birlikte yeni projeler geliştirmemiz gerektiğine inanıyorum” dedi.

  Uluskon baskani atasoydan mugla ziyareti 1 - i̇ş dünyası - haberton
  Uluskon başkanı atasoy’dan muğla ziyareti

  Muğla Valisi adına konuşan Vali Yardımcısı Sayın Eriş de, “Yeni sanayi bölgelerinin kurulması için yeni yatırımcılar arayışındayız. Muğla tarım ve turizm sektörlerinde çok önemli bir potansiyele sahiptir” diye konuştu. Bodrum Kaymakamı Sayın Bayar ise, “Her yıl bir sürü yatırımcının dikkatinin odağı olan Bodrum’un ULUSKON ile olan iş birliğinden doğacak sonuçları heyecanla bekliyorum” dedi.

  ‘İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLUNACAK’

  Başkan Atasoy, bölgenin ihracatının ve yatırımları hakkında iş birliği içinde olunacağı belirtti. Atasoy “ULUSKON olarak bu bölgeye çok ilgiliyiz çünkü potansiyelinin farkındayız dolayısıyla el ele çalışmanın hem Muğla iline hem de ülkemize çok faydalı olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

  Ziyaretler, iki tarafın da birbirlerine hediyeler takdim etmesinin ardından sona erdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler