TRY - Türk Lirası
EUR
19,634
USD
18,634
GBP
22,920
CNY
2,653
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıULUSKON, Azerbaycan Büyükelçisi'ni ziyaret etti

ULUSKON, Azerbaycan Büyükelçisi’ni ziyaret etti

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

ULUSKON Başkanı Nezaket Emine Atasoy Azerbaycan Büyükelçisi Rashad Mammadov’u ziyaret etti

Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Koruma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Azerbaycan Büyükelçisi Rashad Mammadov’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret kapsamında ikili olası ortak projeler üzerine görüşme gerçekleştirdi.

“PROJELERE YENİLERİNİ EKLEYEBİLİRİZ”

Büyükelçi Mammadov “Büyükelçiliğimiz her zaman evinizdir. Ülkelerimiz arasındaki ilişki her zaman iyi olmuştur ve birlikte çok büyük projeler yaptık. Sizin önderliğinizde Bakü’ye bir heyet ile gidip bu projelere yenilerini ekleyebiliriz” dedi. Başkan Atasoy da yeni atanan büyükelçiye görevinde başarılar dileyerek ULUSKON’u tanıttı. Başkan Atasoy, “Hem konfederasyon başkanı hem de iyi niyet elçisi olarak her türlü sorunda, anlaşmazlıkta yanınızda olacağız. İleri teknolojiye sahip şirketler ve her sektörden holding sahipleri ile en kısa zamanda ziyaretimizi gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Toplantı Başkan Atasoy’un Büyükelçi Mammadov’a plaket takdim etmesinin ardından sona erdi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler