TRY - Türk Lirası
EUR
16,8485
USD
15,9350
GBP
19,9107
CNY
2,3808
13.5 C
Ankara
16.6 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
23 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerÜlke liderlerinden Kiev ziyareti

  Ülke liderlerinden Kiev ziyareti

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Estonya Cumhurbaşkanı Alar Karis, Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda, Letonya Cumhurbaşkanı Egils Levits, Litvanya Devlet Başkanı Gitanas Nauseda ile birlikte Kiev ziyaretine gittiklerini duyurdu.

  Estonya Cumhurbaşkanı Alar Karis sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda, Letonya Cumhurbaşkanı Egils Levits, Litvanya Devlet Başkanı Gitanas Nauseda ile birlikte Kiev’e gittiklerini belirtti. Karis, “Son ziyaretimden bu yana Rus savaşından çok zarar görmüş bir şehre, Kiev’e doğru yoldayız. Duda, Nauseda ve Levits ile birlikte Ukrayna halkında güçlü desteğimizi göstermek için Ukrayna’yı ziyaret ediyoruz, sevgili dostumuz Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy ile görüşeceğiz” ifadelerini kullandı.

  Öte yandan Nauseda da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Güçlü bir siyasi destek ve askeri yardım mesajıyla Kiev’e gidiyoruz. Litvanya, Ukrayna’nın egemenliği ve özgürlüğü için verdiği mücadeleyi desteklemeye devam edecek” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler