TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
26 Mart 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerUğur Mumcu ölümünün 30'uncu yılında Maltepe'de anıldı

Uğur Mumcu ölümünün 30’uncu yılında Maltepe’de anıldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Gazeteci ve yazar Uğur Mumcu ölümünün 30’uncu yılında Maltepe’de anıldı. Etkinliğe Uğur Mumcu’yla aynı dönemde çalışmış gazeteciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Uğur Mumcu’nun vefatının 30’uncu yılında Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde anma töreni düzenlendi. Törenin başında etkinliğe katılan izleyicilere Uğur Mumcu’nun hayatını anlatan belgesel izletildi. Ardından Uğur Mumcu ile aynı dönemlerde gazetecilik yapmış Nazım Alpman, Zafer Arapgirli ve Serpil Yılmaz ise konuşmacı olarak sahneye çıktı. Konuşmasını gerçekleştiren Arapgirli, sarı basın kartını Uğur Mumcu’nun ellerinden aldığı anları izleyicilerle paylaştı.

Ugur mumcu olumunun 30uncu yildonumunde maltepede anildi 2441 dhaphoto2 - yerel haberler, i̇stanbul haberleri - haberton

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler