TRY - Türk Lirası
EUR
15,3401
USD
13,4502
GBP
18,3536
CNY
2,1187
-2.7 C
Ankara
8.5 C
İstanbul
8.5 C
İzmir
18 Ocak 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatÜflemeli çalgıların müthiş uyumu

  Üflemeli çalgıların müthiş uyumu

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Senfoni Orkestrası ve konuk solistlerin seslendirdiği üflemeli çalgıların müthiş uyumunu dinleyen seyirciler, konser sonrası sanatçıları ayakta alkışladı.

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, ağırladığı birbirinden özel konuk solistlerle vatandaşların Cuma akşamlarını renklendirmeyi sürdürüyor. Bu hafta klarinet ve fagot solistleri ile Eskişehirlileri buluşturan Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası klasik müzik konserlerine devam edecek.

  Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilen bu haftaki konserde dinleyiciler, klarinet sanatçısı Orçun Civelek ve fagot sanatçısı Tahsin Arslan ile buluştu. Orkestra şefliğini Rengim Gökmen’in yaptığı konserde Fransız besteci Georges Bizet’in muhteşem eserleri seslendirildi. Senfoni Orkestrası ve konuk solistlerin seslendirdiği üflemeli çalgıların müthiş uyumunu dinleyen seyirciler, konser sonrası sanatçıları ayakta alkışladı.

  Üflemeli çalgıların müthiş uyumu
  Üflemeli çalgıların müthiş uyumu

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi konserlerine 20 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda yapılacak olan Tanini Trio Konseri ve 24 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Yeni Yıl Konseri ile devam edecek.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler