TRY - Türk Lirası
EUR
11,3383
USD
9,7300
GBP
13,4060
CNY
1,5244
RUB
0,1390
9.8 C
Ankara
13.5 C
İstanbul
17 C
İzmir
25 Ekim 2021, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerUçurtma Şenliği'nde gökyüzü renklendi

  Uçurtma Şenliği’nde gökyüzü renklendi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Mamak Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Uçurtma Şenliği’nde gökyüzü çocukların uçurtmalarıyla renklendi.

  Mamak Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Uçurtma Şenliği’nde gökyüzü çocukların uçurtmalarıyla renklendi. Mutlu-Ege Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen Uçurtma Şenliği’nde yüzlerce çocuk unutamayacakları bir gün yaşarken, yetişkinler de uçurtmaları ile çocukluklarına geri döndüler. İki bin adet rengarek uçurtmanın gökyüzünün maviliğiyle buluştuğu şenlikte, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse de kendi uçurtmasını yaparak çocukların heyecanına ortak oldu. Şenliğe Başkan Köse’nin yanı sıra AK Parti Mamak İlçe Başkanı Erhan Sarıgöl, Mamak Belediye Başkan Yardımcısı, Mehmet Düğmeci ve Molla Ali Çetin, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  Uçurtma şenliği'nde gökyüzü renklendi
  Uçurtma Şenliği’nde gökyüzü renklendi

   Rengarenk uçurtmalarla gökyüzünü şenlendirdik

  Güzel bir günde güzel Mamaklılarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “ İçinde bulunduğumuz alan Mutlu Ege diye tarif ettiğimiz daha önce spor kompleksi olarak isimlendirilen, ama şimdi Millet Bahçesi olarak müjdesini vereceğimiz güzel bir proje olacak. Bugün burada çocuklarımız ve gençlerimizle rengarenk uçurtmalarla gökyüzünü şenlendiriyoruz. Bu güzel etkinlikte doya doya uçurtmalarımızı gökyüzüne bırakıp, onların gökyüzünde dalgalanışını seyredeceğiz ”dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler