TRY - Türk Lirası
EUR
19,634
USD
18,634
GBP
22,920
CNY
2,653
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerUçurtma Şenliği'nde gökyüzü renklendi

Uçurtma Şenliği’nde gökyüzü renklendi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Mamak Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Uçurtma Şenliği’nde gökyüzü çocukların uçurtmalarıyla renklendi.

Mamak Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Uçurtma Şenliği’nde gökyüzü çocukların uçurtmalarıyla renklendi. Mutlu-Ege Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen Uçurtma Şenliği’nde yüzlerce çocuk unutamayacakları bir gün yaşarken, yetişkinler de uçurtmaları ile çocukluklarına geri döndüler. İki bin adet rengarek uçurtmanın gökyüzünün maviliğiyle buluştuğu şenlikte, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse de kendi uçurtmasını yaparak çocukların heyecanına ortak oldu. Şenliğe Başkan Köse’nin yanı sıra AK Parti Mamak İlçe Başkanı Erhan Sarıgöl, Mamak Belediye Başkan Yardımcısı, Mehmet Düğmeci ve Molla Ali Çetin, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Uçurtma Şenliği'nde gökyüzü renklendi
Uçurtma Şenliği’nde gökyüzü renklendi

 Rengarenk uçurtmalarla gökyüzünü şenlendirdik

Güzel bir günde güzel Mamaklılarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “ İçinde bulunduğumuz alan Mutlu Ege diye tarif ettiğimiz daha önce spor kompleksi olarak isimlendirilen, ama şimdi Millet Bahçesi olarak müjdesini vereceğimiz güzel bir proje olacak. Bugün burada çocuklarımız ve gençlerimizle rengarenk uçurtmalarla gökyüzünü şenlendiriyoruz. Bu güzel etkinlikte doya doya uçurtmalarımızı gökyüzüne bırakıp, onların gökyüzünde dalgalanışını seyredeceğiz ”dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler