TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
27 Kasım 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYaşamUçakta pilotla yolcu arasında rötar tartışması

Uçakta pilotla yolcu arasında rötar tartışması

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

THY İstanbul-Gaziantep seferi öncesi, bir kabin memuru ve pilotun sağlık sorunu yaşaması nedeniyle, yeni ekip görevlendirildi. Bu sırada bir pilotla yolcu arasında rötar tartışması çıktı.

İstanbul Havalimanı’ndan saat 06.00’da, TK-2220 sefer sayılı İstanbul-Gaziantep seferini yapmaya hazırlanan yolcu uçağının uçuş ekibindeki bir kabin memuru ve kaptan pilot sağlık sorunu nedeniyle uçuştan alındı. Yeni ekibin gelmesi beklenirken seferde gecikme meydana geldi.

YOLCU İNMEK İSTEMEDİ, TÜM YOLCULAR UÇAKTAN İNDİRİLDİ

Yeni ekibin uçağa gelmesiyle birlikte Gaziantep yolcuları uçağa alınmaya başladı. Bu sırada uçakta bulunan bir yolcu ile pilot arasında rötar nedeniyle tartışma yaşandı. Kaptan pilot uçuş güvenliğini tehlikeye sokmak istemediğini gerekçe göstererek, uçağa polis çağırdı.

Polis ekipleri pilotun tartışma yaşadığı yolcuyu indirmek istedi. Yolcu uçaktan inmek istemeyince, ekipler güvenlik prosedürünü uygulamak için tüm yolcuları uçaktan indirmek zorunda kaldı. Saat 06.45’te yapılması planlanan TK-2200 sefer sayılı İstanbul-Gaziantep seferi, yaşanan olaylar nedeniyle 10.15’te kalkış yapabildi.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler