TRY - Türk Lirası
EUR
17,4156
USD
16,6793
GBP
20,2186
CNY
2,4905
16.2 C
Ankara
20.7 C
İstanbul
21 C
İzmir
30 Haziran 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerUber elektronik atıkları toplayacak

  Uber elektronik atıkları toplayacak

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Uber elektronik atıkları geri dönüşüme kazandırmak için ücretsiz hizmet verecek. Uber uygulamasında çıkacak olan UberRecycle ürünü aracılığıyla toplanan atıklar, Beşiktaş Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi atık getirme noktalarına geri dönüşüm için teslim edilecek. 

  5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Uber elektronik atıkları toplamak üzere yola çıkıyor. Beşiktaş Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi iş birliği ile yürütülecek olan kampanyaya dahil olmak isteyen Uber kullanıcıları, 5 Haziran Pazar günü 12:00-17:00 saatleri arasında Uber uygulamasından UberRecycle ürününü ücretsiz çağırarak elektronik atıklarını bağışlayabilecek. Uber kullanıcıları tarafından bağışlanan elektronik atıklar, UberRecycle taksi sürücüleri ile Beşiktaş Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi atık getirme noktalarına teslim edilecek. 

  DAHA SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA İÇİN GERİ DÖNÜŞÜM PROJELERİ YARATMAYA DEVAM EDECEĞİZ 

  UberRecycle kampanyasını hayata geçirmekten duydukları mutluluğu dile getiren Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı “Uber olarak sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlamak ana önceliklerimizden birisi. Bu kapsamda, Beşiktaş Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi iş birliği ile UberRecycle projesini hayata geçirmek bizim için büyük bir mutluluk. Daha sürdürülebilir bir dünya ve İstanbul için geri dönüşüm projeleri yaratmaya devam edeceğiz.” 

  UberRecycle kampanyasından yalnızca 5 Haziran 2022 tarihinde 12:00-17:00 saatleri arasında sadece İstanbul’da faydalanılabilecek. UberRecycle talebi, kullanıcının en yakınında bu kampanya için çalışan ve o an müsait olan bir taksiye yönlendirilecek ve geri dönüştürülmek istenen elektronik atıklar UberRecycle sürücüsüne teslim edilebilecek. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler