TRY - Türk Lirası
EUR
20,455
USD
18,813
GBP
23,207
CNY
2,785
31 Ocak 2023, Salı
Ana SayfaÖne ÇıkanTurne dönüşünde tiyatro ekibinin son anları

Turne dönüşünde tiyatro ekibinin son anları

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Amasya’dan turne dönüşünde tiyatro ekibini taşıyan minibüste 3 kişinin öldüğü, 8 kişinin de yaralandığı kaza öncesi son anlar kamerada.

Trafik kazasında, tiyatro oyuncularının, ‘Baş Belası’ adlı oyunu sahneledikten sonra Çorum Devlet Tiyatro Salonu’ndan çıkışına ait, güvenlik kameraları görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde; oyuncular ve tiyatro ekibinin, gösterileri sonrası salondan ayrılarak kaza yapan minibüse bindikleri görülüyor. Görüntülerin farklı açılarında ise kazada yaşamını yitiren Özgür Karataş’ın salon dışında çay içtiği anlar da yer alıyor.

Turne dönüşünde tiyatro ekibinin son anları
Turne dönüşünde tiyatro ekibinin son anları

Öte yandan ekibin, Çorum Devlet Tiyatro Salonu’ndan ayrıldıktan sonra konaklama için kent merkezinde birkaç otelle görüştüğü, son anda konaklamaktan vazgeçip, saat 11.00’deki uçakla Samsun’dan İstanbul’a uçmayı planladığı, bu nedenle de bahse konu minibüsle Samsun’a gitmek üzere yola çıktıkları öğrenildi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler