TRY - Türk Lirası
EUR
20,452
USD
18,811
GBP
23,290
CNY
2,773
29 Ocak 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerTürkiye'ye 'en iyi turizm destinasyonu' ödülü 

Türkiye’ye ‘en iyi turizm destinasyonu’ ödülü 

Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürkhttps://haberton.com
Ankara doğumlu, Gazi Üniversitesi Basın Yayın mezunu, Medya ve İletişim konularına ilgili olan Haberton Muhabiri!

Haftanın Öne Çıkanları

İstanbul ‘Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards’un ödül töreninde Türkiye, ‘En İyi Turizm Destinasyonu’ ödülünü alarak birinci oldu. 

İstanbul, konaklama ve lüks sektörünün öncülerini ödüllendiren bir törene ev sahipliği yaptı. Konaklama sektörünün en özel etkinlikleri arasında yer alan ve ‘lüksün Oscar’ı’ olarak adlandırılan Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards (SSLHLA) için 19 Kasım’da Lazzoni Hotel’de ödül töreni gerçekleştirildi.

Bu yıl onuncu kez dağıtılan ödüller kapsamında; aralarında Avusturya, Birleşik Krallık, Brezilya, Dubai, Fiji, Macaristan, Maldivler, Nijerya, Suudi Arabistan, Türkiye, Umman ve Yunanistan’ın bulunduğu pek çok ülke 50 ödülü paylaştı. 

Jüri üyesi olan Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunda gerçekleştirilen törende, lüksü temsil eden oteller, destinasyonlar ve lüks yaşam tarzına dair ürünler ödüllerle taçlandırıldı.

SSLHLA törenine katılan önemli konuklar arasında Şeyh Hazza Al Saadi, Transnational Corporation plc Başkanı Owen Omogiafo, Diplomatlar İş Kulübü Başkanı Dr. Mansour Malik ve Prens Massimiliano della Torre e Tasso da vardı. Gala yemeği sırasında sahne alan Gürcü şarkıcı Nutsa Buzaladze de heyecan verici bir performans sergiledi. 

Türkiye’ye ‘en iyi turizm destinasyonu’ ödülü 

TÜRKİYE’YE ‘EN İYİ TURİZM DESTİNASYONU’ ÖDÜLÜ VERİLDİ 

Türkiye, törene katılanların yoğun alkışlarıyla ‘En İyi Turizm Destinasyonu’ ödülünü alarak birinci oldu. ‘En İyi Lüks İş Oteli’ seçilen Conrad İstanbul ve ‘En İyi Lüks Butik Yaşam Tarzı Oteli’ ödülünü alan Lazzoni Hotel ve ‘Misafirperverliğin Simgesi’ ödülüne layık görülen Pera Palas da İstanbul’un yedi yıldızlıları arasına katıldı. 

Vamed Vitality World, Vivamayr, Kurotel ve Dünya Esenlik Günü’nün kurucusu olarak ‘Esenliğin Öncüsü’ ödülünü almaya hak kazanan Belgin Aksoy da gecede esenliğin temsilcileri oldu. Stay Hotels ise Türkiye’deki ilk karbon nötr grup olarak sürdürülebilirliğe olan bağlılıklarıyla takdir edildi. 

Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards organizasyonunun kurucusu ve başkanı Khalil El-Mouelhy, ‘‘10. yılımız için İstanbul’u seçerken, çok doğru bir karar aldığımızdan emindik. İstanbul, yaşam tarzını yansıtan inanılmaz ve canlı bir şehir! Türkiye’deki ilk etkinliğimiz için bir Türk markasıyla partner olmak istedik ve Lazzoni Hotel’le çalışmaktan büyük memnuniyet duyduk. Burada aldığımız hizmet, Türk misafirperverliğinin en önemli temsilcisidir. Lazzoni Hotel Genel Müdürü Gürhan Sayar ve ekibine teşekkür ederim” dedi. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler