22.1 C
Ankara
22.5 C
İstanbul
28.9 C
İzmir
26 Eylül 2021, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınTürkiye'den Orta Doğu'ya özel tasarım gelinlik

  Türkiye’den Orta Doğu’ya özel tasarım gelinlik

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Moda dünyasının son dönemdeki en dikkat çeken tasarımcılarından Pınar Bent, gelinlik sektöründe kendini kanıtlayarak artık Orta Doğu’ya özel tasarım gelinlikler tasarlıyor.

  Gelinlik tasarımcısı Pınar Bent, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’nin yeğeni Şeyha’nın da tercihi oldu. Bent’le görüşmek için İstanbul’a gelen genç kadın, başarılı modacının houte couture tasarımlarını denedi ve beğendiği model için sipariş verdi.

  Türkiye'den orta doğu'ya özel tasarım gelinlik
  Türkiye’den Orta Doğu’ya özel tasarım gelinlik

  Moda dünyasının son dönemdeki en dikkat çeken tasarımcılarından Pınar Bent, gelinlik sektöründe yalnızca Türkiye’de değil, Orta Doğu’da da başarısını kanıtlamış bir isim. Bugüne dek yerli ve yabancı pek çok ünlü isim için gelinlik diken Bent’in son özel müşterisi, Katar’dan geldi.

  BEĞENDİĞİ MODELLERİ DENEDİ

  Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’nin evlilik hazırlığındaki yeğeni Şeyha, hayalindeki gelinliği bulmak için İstanbul’a geldi. Pınar Bent’le görüşen genç kadın, modacının houte couture tasarımlarını inceledi. Beğendiği tüm modelleri deneyen Şeyha, ışıltılı bir tasarımda karar kıldı. Pınar Bent, hazırlayacağı gelinliği çok yakında düğününde giymesi için Şeyha’ya teslim edeceğini söyledi.

  Moda dünyasının son dönemdeki en dikkat çeken tasarımcılarından pınar bent, gelinlik sektöründe kendini kanıtlayarak artık orta doğu'ya özel tasarım gelinlikler tasarlıyor.
  Moda dünyasının son dönemdeki en dikkat çeken tasarımcılarından Pınar Bent, gelinlik sektöründe kendini kanıtlayarak artık Orta Doğu’ya özel tasarım gelinlikler tasarlıyor.

  RÜYALARIMIN GELİNLİĞİ

  Hayatının en özel ve en romantik günü için hummalı bir hazırlık süreci geçirdiğini anlatan Şeyha, rüyalarındaki gelinliği namını duyduğu ve tasarımlarından çok etkilendiği Pınar Bent’e diktireceği için mutlu olduğunu ifade etti. Bent de Şeyha’nın seçimi nedeniyle onur duyduğunu ve beğendiği modeli istediği detayları da ekleyerek kısa süre içinde tamamlayacağını dile getirdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler