TRY - Türk Lirası
EUR
17,7168
USD
18,5190
GBP
19,7618
CNY
2,5599
24.3 C
Ankara
23.7 C
İstanbul
28.1 C
İzmir
28 Eylül 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriTürkiye Güreş Süper Ligi'nde şampiyon ASKİ Spor

Türkiye Güreş Süper Ligi’nde şampiyon ASKİ Spor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Türkiye Serbest Güreş Süper Ligi’nde şampiyon ASKİ Spor oldu

Türkiye Güreş Federasyonu’nun açıklamasına göre, yarı finalde ASKİ Spor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni 8-2, İlbank da TEDAŞ’ı 9-1 mağlup etti.

ASKİ Spor ile İlbank arasında çekişmeli geçen final müsabakası 5-5 sona ererken, teknik üstünlükle ASKİ Spor şampiyon oldu.

Turkiye gures super liginde sampiyon aski spor 2 - spor haberleri - haberton
Türkiye güreş süper ligi’nde şampiyon aski̇ spor

Üçüncülük müsabakasında ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile TEDAŞ mücadele etti. Karşılaşma 5-5 sona ererken, teknik üstünlükle kazanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi üçüncülüğü elde etti.

Grekoromen Güreş Süper Lig Müsabakaları, 4-6 Eylül’de yine Taha Akgül Spor Salonu’nda düzenlenecek.

ASKİ Spor Genel Koordinatörü Abdullah Çakmar, şampiyon oldukları için mutlu olduklarını belirterek, “ASKİ Spor Kulüp Başkanımız Yüksel Arslan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanımız sayın Mansur Yavaş’a tüm destekleri için teşekkür ediyorum. Sporcularımız ve antrenörlerimiz emeklerinin karşılıklarını aldılar. Her platformda başarıya ulaşmak için mücadele eden ASKİ Spor, Güreş Süper Ligi’ni de zirvede tamamladı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler