TRY - Türk Lirası
EUR
18,1895
USD
18,1049
GBP
21,3741
CNY
2,6557
29.6 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.9 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıTurkcell Vadi, IPRA'da 3 altın ödül kazandı 

  Turkcell Vadi, IPRA’da 3 altın ödül kazandı 

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Açıkhava sahnesi Turkcell Vadi, IPRA Golden World Awards’ta tek projeyle 3 altın ödül birden kazandı. Dünya çapında birçok projenin yarıştığı ödül programında Turkcell Vadi, etkinlik kategorisi, sanat ve iletişim kategorisi ile sponsorluk kategorisinde ödüle layık görüldü.

  Müzikseverler için bir yaz klasiğine dönüşen Yıldızlı Geceler konserleri, bu yıl 29 Temmuz’da Candan Erçetin’in performansıyla başlayacak ve Vadistanbul, SM Production & Atlantis Yapım iş birliğiyle Turkcell Vadi’de gerçekleştirilecek. 7 Ağustos’a kadar art arda yapılacak konserler Candan Erçetin, MaNga, Fatma Turgut, Haluk Levent, Berkay, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Öykü Gürman, Oğuzhan Koç, Kenan Doğulu ve Sertab Erener ile devam edecek. 

  Biletler, Platinum müşterilerine yüzde 25, dijital müzik platformu fizy kullanıcılarına yüzde 20 indirimli sunuluyor. 

  KAPSAYICI VE SOSYAL FAYDA GÖZETEN BİR ETKİNLİK ALANI 

  Engelli bireylerin de engelsiz bir müzik keyfi deneyimleyebildiği açık hava sahnesinde, bu amaçla mekana özel giriş kapısı, AVM içerisinde bulunan engelli otoparkından tekerlekli sandalye hizmeti ve görme engelliler için sarı kılavuzun yanı sıra fiziksel engelliler için sahne önünde özel izleme alanı bulunuyor. Etkinlikler için gelen görme engelli bireyler, sesli betimleme sağlayan Hayal Ortağım uygulaması entegrasyonuyla Turkcell Vadi’de yönünü ve yerini kolayca bulabiliyor. Ayrıca alanda yer alan geri dönüşüm otomatında plastik ve alüminyum atıklar toplanıyor. 

  Turkcell Yıldızlı Geceler’de sahne alacak sanatçılar ve konser tarihleri: 

  · Candan Erçetin – 29 Temmuz 

  · MaNga – 30 Temmuz 

  · Fatma Turgut – 31 Temmuz 

  · Haluk Levent – 1 Ağustos 

  · Berkay – 2 Ağustos 

  · Yüzyüzeyken Konuşuruz – 3 Ağustos 

  · Öykü Gürman – 4 Ağustos 

  · Oğuzhan Koç – 5 Ağustos 

  · Kenan Doğulu – 6 Ağustos 

  · Sertab Erener – 7 Ağustos 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler