TRY - Türk Lirası
EUR
20,349
USD
18,826
GBP
22,701
CNY
2,779
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatTürkay Orkestrası Sivas'ta konser verdi

Türkay Orkestrası Sivas’ta konser verdi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

MSB Armoni Mızıkası Komutanlığı Türkay Orkestrası Sivas Kongresi’nin 102’nci yıl dönümü dolayısıyla Sivas’ta konser verdi

Sivas Kongresi’nin 102’nci yıl dönümü kutlama etkinleri kapsamında Milli Savunma Bakanlığı Armoni Mızıkası Komutanlığı Türkay Orkestrası konser verdi. 

Turkay orkestrasi sivasta konser verdi 2 - kültür ve sanat - haberton
Türkay orkestrası sivas’ta konser verdi

Sivas Kongresi‘nin 102’nci yıl dönümü kentte düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Kutlama etkinlikleri kapsamında Milli Savunma Bakanlığı Armoni Mızıkası Komutanlığı Türkay Orkestrası konser verdi. Kongre Binası yanında düzenlenen konsere Sivas Valisi Salih Ayhan, 5’inci Piyade Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Hakan Tutucu, İl Emniyet Müdürü Burhan Akçay, İl Kültür ve Turizm Müdürü Teoman Karaca ve çok sayıda kişi katıldı. Orkestra Şefi Binbaşı Kerimcan Nayman’ın yönettiği konserde Solist Bando Kıdemli Başçavuş İhsan Kamış’ın seslendirdiği şarkı ve türküler beğeni topladı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler