TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
8.9 C
Ankara
10.8 C
İstanbul
15 C
İzmir
20 Ekim 2021, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaTürk ve Yunan fırkateynlerinin bekleyişi sürüyor

  Türk ve Yunan fırkateynlerinin bekleyişi sürüyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Antalya’nın Kaş ilçesinde Türk Deniz Kuvvetleri’ne ait fırkateynin, Meis Adası önünde ise Yunan fırkateyninin bekleyişi sürüyor.

  Türk Deniz Kuvvetleri’ne ait bir fırkateyn dün öğleye doğru Kaş ilçesine bağlı ünlü turizm merkezi Kalkan Mahallesi’ne geldi. Kalkan Koyu’nda bir tur atan gemi ardından demir atarak Kalkan Koyu’nda beklemeye geçti. Akşama doğru da Kalkan Koyu’ndan ayrıldı. Kaş ilçesinin Limanağzı Koyu’nda bekleyen Türk Deniz Kuvvetleri’ne bağlı fırkateynin ise bekleyişi sürüyor. Limanağzı’nda demir atan fırkateyn 3 gündür burada bekliyor.

  Türk ve Yunan fırkateynlerinin bekleyişi sürüyor

  Kaş’ın hemen karşısında yer alan Yunanistan Meis Adası önlerine bekleyen Yunan savaş gemisi de Meis Limanı’nın içine geçerek bekleyişini sürdürüyor. Yunan Deniz Kuvvetleri’ne bağlı fırkateyn Rodos’tan gelen yolcu gemisinin geliş günü olan pazartesi ve perşembe günleri adanın önünde bekliyor. Diğer günlerde adanın içindeki limanda bekleyişini sürdürüyor. Kaş üstünde zaman zaman alçak uçuş yapan Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı helikopterler ise son günlerde görülmedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler