TRY - Türk Lirası
EUR
18,2015
USD
18,1073
GBP
21,4339
CNY
2,6558
29.8 C
Ankara
31.5 C
İstanbul
36.1 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerTürk Böbrek Vakfı Medya Ödülleri başlıyor

  Türk Böbrek Vakfı Medya Ödülleri başlıyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türk Böbrek Vakfı tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen “Türk Böbrek Vakfı Medya Ödülleri” bu yıl altıncı kez düzenleniyor. Başvurular için son tarih 10 Eylül 2022 olarak belirlendi.

  Türk Böbrek Vakfı’nın çalışma alanları içinde yer alan konularda toplumun bilinçlendirilmesi, farkındalığın arttırılması ve kamu ve özel sağlık kuruluşlarında bu alanda verilen hizmetlerin geliştirilmesine katkı sağlamak üzere düzenlenen ‘Türk Böbrek Vakfı 6. Medya Ödülleri’ne, sağlık haberleri alanında başvurular kabul edilecek. Sağlıkla ilgili tüm konularda yapılan her türlü haberle gazeteciler başvuru yapabilecek. Son başvuru tarihi 10 Eylül  2022 olan organizasyonda ödüller, 21 Kasım 2022 tarihinde yapılacak tören ile sahiplerini bulacak.  

  Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk başkanlığındaki jüri komitesinde akademisyenler ve medyadan alanında uzman isimler yer alıyor. 

  “Türk Böbrek Vakfı 6. Medya Ödülleri” kapsamında; yazılı basın, görsel basın, radyo, belgesel ve internet medyası kategorilerinde ve haber- araştırma, röportaj, yazı dizisi-konu ve vaka-inceleme alanlarında başvurular kabul edilecek. Ayrıca hayatını kaybeden sağlık haberciliğinin önemli isimlerinden olan Tülay Karabağ anısına da özel  bir ödül verilecek.

  28 Şubat 2021 ile 1 Şubat 2022 tarihleri arasında yayınlanan haberleri kapsayacak olan etkinlik ayrıntıları ve başvuru formu talebi  için medyaodulleri@tbv.com.tr adresinden iletişime geçilebilir.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler