TRY - Türk Lirası
EUR
15,2567
USD
13,5248
GBP
18,2805
CNY
2,1392
-2.4 C
Ankara
0.8 C
İstanbul
4.6 C
İzmir
26 Ocak 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerTurgut Altınok Kars Sarıkamış'tan gelen öğrencileri ağırladı

  Turgut Altınok Kars Sarıkamış’tan gelen öğrencileri ağırladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Kars Sarıkamış Karapınar Ortaokulu’ndan gezi için Başkent’e gelen öğrencilerle buluştu.

  Ulaşım, yemek, gezi rehberi ve konaklama ihtiyaçları Keçiören Belediyesi tarafından karşılanan öğrenciler Ankara ve Keçiören’deki önemli tarihi ve turistik mekânları gezme fırsatı buldu.

  Turgut altınok kars sarıkamış'tan gelen öğrencileri ağırladı
  Turgut Altınok Kars Sarıkamış’tan gelen öğrencileri ağırladı

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok da Deniz Dünyası’nı ziyaretleri sırasında öğrencilerle bir araya gelerek akvaryumda bulunan balıklar ve diğer deniz canlıları hakkında çeşitli bilgiler verdi.

  Altınok öğrencilerle uzun süre sohbet ederek, başarılı olmaları için onlara şu önerilerde bulundu:

  “Her biriniz birer Türk bayrağısınız. Özgüveniniz yüksek olsun. Milli ve manevi değerlerimizi yaşatacak olan sizlersiniz. Milletimizin umudu, istikbali ve ikbalisiniz. Gün gelecek ülkemizi sizler yöneteceksiniz. Bu nedenle çok çalışacaksınız. En önemlisi de çok okuyacaksınız. Ülkemizi, Atatürk`ün gösterdiği muasır medeniyetler seviyesinin üstüne sizler çıkaracaksınız.”

  Keçiören belediye başkanı turgut altınok kars sarıkamış karapınar ortaokulu'ndan gezi için başkent'e gelen öğrencilerle buluştu.
  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Kars Sarıkamış Karapınar Ortaokulu’ndan gezi için Başkent’e gelen öğrencilerle buluştu.

  Keçiören Belediyesi tarafından misafir edilen 20 öğrenci ve 3 öğretmenden oluşan grup Anıtkabir, Birinci TBMM Binası ve Kurtuluş Savaşı Müzesi, Mehmet Akif Ersoy’un Hamamönü’ndeki evi ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabri ile Keçiören’deki Büyük Şelale, Estergon Kalesi ve Etnografya Müzesi, Deniz Dünyası ve Doğal Yaşam Parkı’nı gezerek dolu dolu bir gün geçirdiler.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler