TRY - Türk Lirası
EUR
20,378
USD
18,820
GBP
22,674
CNY
2,778
4 Şubat 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerTrump: Bu seçimi kazandık

Trump: Bu seçimi kazandık

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Donalt Trump: Bu seçimi kazandık oylamalar dursun, yüksek mahkemeye gideceğiz dedi.

Trump, Başkanınız ben olacağım, Amerikan halkına teşekkür ediyorum, bizi yakalamaları imkansız olacak, Yüzde 2.5 öndeyiz diye konuştu.

Yüksek mahkemeye gideceğiz
Trump: Bu seçimi kazandık

ABD Başkanı Trump, seçimin ardından ilk kez kameraların karşısında çıkarak açıklamalarda bulundu. Trump, yaptığı açıklamada, ” Açık söylemek gerekirse biz kazandık” diye konuştu.

ABD Başkanı Trump, seçimin ardından ilk kez kameraların karşısında çıkarak açıklamalarda bulundu. Trump Demokrat rakibi Joe Biden’ı eleştirdi. Trump açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: “Biz büyük bir kutlama için hazırlanıyorduk. Bir anda durdu her şey. Bu gece aldığımız sonuçlar muazzam.Joe Biden’ın bizi yakalaması imkansız diyor insanlar. Arizona’da açık ara önde olsak iyi olurdu ama düştü rakamlar. En önemlisi Pensilvanya’yı çok büyük farkla kazanıyoruz. Georgia ve Kuzey Karolina eyaletlerini biz kazandık. Rakamlar değişebilir ama çok az bir oranda. Yaşananlar ABD halkına yapılmış bir sahtekarlık ve ülkemiz için bir utanç. Açık söylemek gerekirse seçimi biz kazandık.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler