TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
12.3 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
18.7 C
İzmir
21 Mayıs 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriTrabzonspor büyüyor güçleniyor

  Trabzonspor büyüyor güçleniyor

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Kulübümüzün gelecek vizyonunu, alt yapıdan üst yapıya kadar yarınlarımızı planladık. Trabzonspor büyüyor güçleniyor. Trabzonspor çok daha güzel bir geleceğe sağlam adımlarla yürüyor” dedi.

  Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulüp dergisinin 195’inci sayısında yer alan yazısında, Süper Lig’de açık ara lider olan bordo mavili takımın şampiyonluğu ilan edeceği günlerin giderek yaklaştığını belirterek, “Nisan ayını çok büyük bir heyecanla karşılıyoruz. Kum saati henüz tükenmedi ama vuslata çok az kaldı. Bu ay hepimiz için tarifi çok da kolay olmayan, yoğun duygular içinde geçecek” ifadelerini kullandı.

  ‘MEMLEKETİN HER KÖŞESİNDE TRABZONSPOR BAYRAKLARI DALGALANIYOR’

  Şampiyonluk heyecanı yaşamaya hazırlanan taraftarlara seslenen Başkan Ağaoğlu, “Biliyorum ki her biriniz bahar hazırlıklarına erkenden başladınız. Kiminiz TS Club mağazalarımızdan aldı bayraklarını, kiminiz üzerine naftalin kokusu sinmiş eski bayrakları sandıklarından çıkardı. Bugünlerde kelimenin tam anlamıyla her yeri Bordo-Mavi’ye boyanmış halde görüyorum.

  Sadece Trabzon’da da değil; Urfa’dan Denizli’ ye memleketin her köşesinde Trabzonspor bayrakları dalgalanıyor. Dahası, dünyanın dört bir yanına dağılmış Trabzonspor taraftarları, bulundukları şehirleri de Bordo-Mavi’yle süslüyorlar. Almanya’nın Köln şehrinde bir köprünün üstünde, Paris’te bir pastanenin girişinde, Fransa’da, İsviçre’de, Hollanda’da, Asya’da, Afrika’da, Amerika’da aklımıza gelen her yerde Bordo-Mavi renkleri gururla dalgalandırıyoruz” dedi.

  Trabzonspor büyüyor güçleniyor
  Trabzonspor büyüyor güçleniyor

  ‘TRABZONSPOR’UN BAŞARISI BU SLOGANDA GİZLİDİR’

  ‘Bize Her Yer Trabzon’ sloganının Trabzon şehrinin ve Trabzonspor kültürünün tamamen kendi dinamikleri ve kendi karakteriyle ürettiği bir söylem olduğunu belirten Ağaoğlu, “Tüm taraftarlarımızın sahiplendiği, tüm Türkiye’nin kabul ettiği bir gerçektir. Unutulmamalıyız ki Trabzonsporumuzun başarısı da bu sloganda gizlidir. Kendi değerlerimiz, kendi karakterimiz ve kendi felsefemizi dünya şartlarına adapte ettiğimizde hem saha içinde hem de saha dışında ne denli başarılar elde ettiğimizi sizler de görüyorsunuz. Bu tesadüf değil, bu bilgi, erdem ve tecrübenin hayata yansımasıdır” diye konuştu.

  ‘TRABZONSPOR BÜYÜYOR, GÜÇLENİYOR’

  Başkan Ağaoğlu, geçtiğimiz günlerde Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve Teknik Direktör Abdullah Avcı ile yaptıkları toplantıda bordo mavili kulübün geleceğini şekillendirmek için görüştüklerini ifade ederek, “Kulübümüzün gelecek vizyonunu, alt yapıdan üst yapıya kadar yarınlarımızı planladık. Trabzonspor büyüyor, Trabzonspor güçleniyor, Trabzonspor çok daha güzel bir geleceğe sağlam adımlarla yürüyor. Bu yürüyüşte en çok dikkat ettiğimiz konu ise kulübümüzün kendi gerçekleridir.

  Trabzonspor başkanı ahmet ağaoğlu, “kulübümüzün gelecek vizyonunu, alt yapıdan üst yapıya kadar yarınlarımızı planladık. Trabzonspor büyüyor güçleniyor.  trabzonspor çok daha güzel bir geleceğe sağlam adımlarla yürüyor” dedi.
  Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Kulübümüzün gelecek vizyonunu, alt yapıdan üst yapıya kadar yarınlarımızı planladık. Trabzonspor büyüyor güçleniyor. Trabzonspor çok daha güzel bir geleceğe sağlam adımlarla yürüyor” dedi.

  Biz gerçeklerimizi inkar etmedik, gerçeklerimizi yok saymadık. Biz gerçeklerimizi günün şartlarına ve evrensel gerçeklere adapte ettik. Yarın da bu yolda yürümeye devam edeceğiz. Trabzonspor kendi olmaya, kendi gibi davranmaya, kendi gücü ve karakteriyle başarılar elde etmeye devam edecek” şeklinde konuştu.

  Ağaoğlu, camiaya ve gençlere seslendiği yazısını, “Bizim tek hedefimiz çocuklarımıza, gençlerimize ve gelecek nesillere çok daha güzel bir Trabzonspor bırakabilmektir. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve şükranla anıyor, tüm ülkemizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir mutlulukla kutluyorum” sözleriyle tamamladı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler