TRY - Türk Lirası
EUR
20,728
USD
18,819
GBP
23,304
CNY
2,792
2 Şubat 2023, Perşembe
Ana SayfaHaberlerYerel Haberler'Trabzon Tanıtım Günleri' başladı

‘Trabzon Tanıtım Günleri’ başladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ’17’nci Trabzon Tanıtım Günleri’ fuarının açılışını gerçekleştirdi. 

Başkent Millet Bahçesi’ndeki fuarın açılış törenine Şentop ve Soylu’nun yanı sıra, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

TBMM Başkanı Şentop, etkinliği sevinç ve memnuniyet verici bulduğunu aktararak, “Trabzon’u hepimiz biliyoruz, Trabzonluları hepimiz biliyoruz. Trabzon’a dair kültürel unsurları daha yakından görebilmek Ankaralıların Trabzon’a gitmeden Trabzon’un buraya gelmesi suretiyle bunları burada müşahede etmelerine imkan verecek. Burada yapılan çalışmalar ve hazırlıklar bunu gösteriyor” dedi.

Trabzon tanitim gunleri basladi 1 - yerel haberler - haberton
‘trabzon tanıtım günleri’ başladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit haberleri nedeniyle fuarın açılışında müzik yayını olmadığını söyledi. Soylu, “Şu cümleyi unutmamak lazım; ‘Birlikte rahmet vardır’. Bu cümle çerçevesinde salgının ortaya koyduğu ayrılık, bir vesileyle bugün sona ermiş durumdadır” diye konuştu. 

Trabzon Valiliği ve Başkent Trabzon Dernekler Federasyonu koordinesinde düzenlenen fuar, 29 Mayıs’a kadar açık olacak.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler