16 C
Ankara
21.5 C
İstanbul
23 C
İzmir
Cuma, Haziran 25, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerToplu taşıma araçlarına yönelik denetim

  Toplu taşıma araçlarına yönelik denetim

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Pazar günü uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ardından haftanın ilk iş gününde toplu taşıma araçlarına yönelik denetim yapıldı.

  Koronavirüs tedbirleri kapsamında denetimlerini sürdüren Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri haftanın ilk iş gününde toplu taşıma araçlarını denetledi. Denetim noktalarından biri de Beşiktaş Barbaros Bulvarı’ydı.

  Toplu taşıma araçlarına yönelik denetim
  Toplu taşıma araçlarına yönelik denetim

  Ekipler, otobüs ve minibüsleri tek tek durdurup, evraklarını kontrol etti. Denetim noktasından biri olan Fatih Adnan Menderes Bulvarı’nda da sabahın erken saatlerinde durdurulan araçlarda vatandaşların ve sürücülerin sosyal mesafe kurallarına uyup uymadığını, maske takıp takmadıklarını denetlendi. Ayrıca ekipler, araç içerisinde bulunan yolculara, sosyal mesafe , maske takımı ve dezenfektan konusunda bilgi verdi.  

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler