TRY - Türk Lirası
EUR
15,4683
USD
13,5456
GBP
18,5278
CNY
2,1342
-9.3 C
Ankara
3.2 C
İstanbul
-3.1 C
İzmir
17 Ocak 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerTeknoloji HaberleriTomTom GO Navigasyon uygulaması Türkiye'de

  TomTom GO Navigasyon uygulaması Türkiye’de

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Navigasyon teknolojisi alanında 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren Hollanda merkezli TomTom GO Navigasyon uygulaması, Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşacağını duyurdu.

  Navigasyon ve harita teknolojisinde iOS ve Android bazlı cihazlara uygulamalar üreten TomTom, 150’den fazla ülkede yaşattığı konforlu sürüş deneyimini şimdi de Türkiye’deki kullanıcıları ile buluşturacağını açıkladı.

  İNTERNET BAĞLANTISI OLMADAN DA KULLANILABİLECEK

  Şirketin önemli ürünlerinden biri olan TomTom GO Navigasyon uygulaması, çevrim dışı haritalar sayesinde kullanıcılarına, internet bağlantısının olmadığı durumlarda bile, gerçek zamanlı trafik ve radar durumlarını aktarma özelliğini taşıyor. Türkiye’de de hız sınırına takılma endişesi olmaksızın güvenli şekilde ve trafiğe takılmaksızın, zamandan kazanç sağlayarak sürüş keyfi yaşatmayı hedefleyen uygulama, 30 günlük ücretsiz deneme sonrasında aylık ya da yıllık 11.99 ila 79,99 lira arasında değişen abonelik planları ile satın alınabilecek.

  Tomtom go navigasyon uygulaması türkiye'de
  TomTom GO Navigasyon uygulaması Türkiye’de

  İnternet bağlantısı olmadan da kullanılabilen uygulama, trafik takip sistemi ile trafik sıkışıklıkları, radar, yeni kapanan şeritler, aktif yol yapımları ve diğer trafik gecikmelerine dair erken uyarılarla sürücülere zamandan kazandırıyor.

  UYGULAMAYI TÜRKİYE’DEKİ KULLANCILARLA BULUŞTURDUĞUMUZ İÇİN HEYECANLIYIZ

  Türkiye’de yeni kullanıma sundukları mobil uygulama ile ilgili açıklama yapan TomTom Tüketici Ürünleri, Ürün ve Pazarlama Direktörü Tomas Cafferata “TomTom GO Navigasyon, gizlilik ilkesini merkeze alan ve inovatif özellikleriyle fark yaratan bir uygulamadır. Geliştirdiğimiz sürücü odaklı özellikler ve arayüz sayesinde kullanıcılar için navigasyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz. 150’den fazla ülkede kullanılan uygulamamızı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaktan dolayı heyecanlıyız” dedi.

  TomTom GO Navigasyon uygulaması Android için Google Play, iOS için ise App Store’dan indirilebilecek.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler