TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
22.9 C
Ankara
18.7 C
İstanbul
25.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriTokyo olimpiyatlarında olmak heyecan verici

  Tokyo olimpiyatlarında olmak heyecan verici

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti ve teknik ekibi, koronavirüs salgını döneminde Türkiye’de görev alan voleybol antrenörleriyle iletişimi geliştirmek, bilgi ve beceri paylaşımında bulunmak amacı ile video konferans üzerinden söyleşiler düzenledi. Tokyo olimpiyatlarının bir parçası olmak heyecan verici dedi.

  Giovanni Guidetti, “2020 Tokyo Olimpiyatları bir yıl ertelenmesinin takımlar üzerinde pozitif veya negatif anlamda herhangi bir etkide bulunmayacağını düşünüyorum. Olimpiyat Oyunları’nın bir yıl ertelenmesi oyuncuların durumunu değiştirmemeli.

  Türkiye Voleybol Federasyonu Voleybol Dergisi’ne konuşan Giovanni Guidetti, video konferans yoluyla düzenlenen söyleşilerden büyük keyif aldığını ifade ederek, “Dünyaca koronavirüs ile mücadele ettiğimiz dönemde video konferans yoluyla antrenörlerle bir araya gelmek harika fikirdi. Bu güzel projenin gerçekleşmesini sağlayan başta federasyon yetkilileri olmak üzere teknik ekibime ve tüm voleybol antrenörlerine teşekkür ediyorum. Milli takımdaki teknik ekibimle birlikte, Türkiye’de görev yapmakta olan genç antrenörlere bilgi ve deneyimlerimizi aktarmak, onlarla iletişime geçmek ve yaklaşık 25 saat voleybol konuşmak harika bir duyguydu. 10 kez bir araya geldiğimiz söyleşilerin her anından zevk aldım” ifadelerini kullandı.

  “OLİMPİYATLARIN BİR YIL ERTELENMESİ OYUNCULARIN DURUMUNU DEĞİŞTİRMEMELİ”

  Bu yıl 24 Temmuz – 9 Ağustos tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan ancak koronavirüs salgını nedeniyle gelecek yıla ertelenen Tokyo Olimpiyatları ile ilgili de konuşan Giovanni Guidetti, “2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nın bir yıl ertelenmesinin takımlar üzerinde pozitif veya negatif anlamda herhangi bir etkide bulunmayacağını düşünüyorum. Olimpiyat Oyunları’nın bir yıl ertelenmesi oyuncuların durumunu değiştirmemeli. Bazı oyuncular için bu değişkenlik gösterebilir ancak takım genelinde çok fazla şeyin değişeceğini sanmıyorum. Tokyo’daki olimpiyatların bir parçası olmaktan dolayı halen çok heyecanlıyım” şeklinde konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler