TRY - Türk Lirası
EUR
18,2015
USD
18,1073
GBP
21,4339
CNY
2,6558
29.8 C
Ankara
31.5 C
İstanbul
36.1 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerTOGG'un fabrikasının açılışı 29 Ekim'de olacak

  TOGG’un fabrikasının açılışı 29 Ekim’de olacak

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “İnşallah bu sene 29 Ekim’de, bütün özlük hakları bizim olan TOGG’un fabrikasının açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ticaret Borsası ile Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘Ekonomiye Değer Katanlar’ ödül törenine katılmak için Yozgat’a geldi. Yozgat Ticaret Borsası’nın yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştiren Hisarcıklıoğlu, ardından ödül törenine geçti.

  Toggun fabrikasinin acilisi 29 ekimde olacak 1 - yerel haberler - haberton
  Togg’un fabrikasının açılışı 29 ekim’de olacak

  Ödül töreninde konuşan Hisarcıklıoğlu, yerli otomobil TOGG’un Bursa Gemlik’teki fabrikasının açılışının 29 Ekim 2022’de yapılacağını belirterek, “Türk insanının büyük bir hayali vardı, 110 yıllık, 120 yıllık. Kendi otomobilini yapma hayali. 60 sene önce yarı yolda kaldık. O sebepten, bu sebepten.

  Allah nasip ederse inşallah bu sene 29 Ekim’de, bütün özlük hakları bizim olan TOGG’un fabrikasının açılışını gerçekleştireceğiz. Yüzde 100 elektrikli, bütün hakları bizim olan Türkiye’nin olan otomobilini dünya piyasasına da sunmuş olacağız. Mart ayında hep beraber binmeye başlayacağız. Yozgat’ın yollarında da TOGG’u göreceksiniz” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler