TRY - Türk Lirası
EUR
16,1121
USD
15,4982
GBP
18,9451
CNY
2,2803
17.9 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24.6 C
İzmir
16 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanTIR ve kamyonlar İstanbul'a hareket etmeye başladı

  TIR ve kamyonlar İstanbul’a hareket etmeye başladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İstanbul’da bu sabah yasak getirilen TIR ve kamyonlar İstanbul’a hareket etmeye başladı, girişler kontrollü olarak sağlanıyor. 

  Yoğun kar yağışı nedeniyle TIR ve kamyonların İstanbul’a girişleri bu sabah saat 09.00’dan itibaren yasaklanmıştı. Yasak bir süre sonra kaldırıldı.  Silivri’de geçişlere izin verilmesiyle beraber TIR ve kamyon şoförleri yolculuklarına devam etmeye başladı. Dinlenme tesislerinde yaşanan yoğunluk ise azaldı.

  Tir ve kamyonlar i̇stanbul'a hareket etmeye başladı
  TIR ve kamyonlar İstanbul’a hareket etmeye başladı

  TIR şoförü Ersin Kartallıoğlu, “Avrupa’dan geliyorum. İstanbul’a gideceğim. Çatalca’da gümrük işlemlerimi halledeceğim. Yasak vardı. Arkadaşlardan bilgi aldım. Şimdi yoluma devam edeceğim” dedi.

  TIR şoförü Şefik Doğru ise, “Yurtdışından geliyorum. İstanbul’a gidiyorum. Kar yağışından dolayı parka geldim. Şimdi yasak kalktı yoluma devam edeceğim” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler