TRY - Türk Lirası
EUR
18,2355
USD
17,9126
GBP
21,6250
CNY
2,6489
23.5 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.7 C
İzmir
7 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerTHY'nin Brüksel seferlerine grev engeli

  THY’nin Brüksel seferlerine grev engeli

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Belçika Brüksel Havalimanı’nda bugün yapılacak grev nedeniyle THY’nin Brüksel seferleri iptal edildi. Brüksel Havalimanı’nda güvenlik görevlilerinin greve gitmesi nedeniyle seferler yapılamıyor. 

  Türk Hava Yolları (THY), Belçika Brüksel Havalimanı’nda bugün yapılacak grev nedeniyle TK1939 İstanbul- Brüksel seferiyle, TK1940 ve TK1942 Brüksel-İstanbul seferlerini iptal etti. Brüksel Havalimanı’nda güvenlik görevlilerinin greve gitmesi nedeniyle seferler yapılamıyor. THY’nin İstanbul-Brüksel uçuşlarında bugün karşılıklı yapılması planlanan toplam üç seferi iptal edildi.

  İptal edilen seferler şunlar:

  TK1940, TK1942 Brüksel-İstanbul ve TK1939 İstanbul-Brüksel seferleri iptal edildi. Bunların yanı sıra akşam saatlerinde icra edilmesi planlanan bir seferin de gerçekleşme ihtimali olduğu öğrenildi.  

  TK1984 LONDRA’DAN YOLCUSUZ DÖNECEK

  Öte yandan İngiltere’nin başkenti Londra Heathrow Havalimanı’nda da kapasite yetersizliği nedeniyle, Heathrow Havalimanı ve Birleşik Krallık Sivil Havacılık tarafından alınan karar doğrultusunda bu akşam yapılacak TK1983 İstanbul-Londra seferinin dönüşü olan TK1984 Londra-İstanbul seferi de iptal edildi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler