TRY - Türk Lirası
EUR
18,2290
USD
18,0630
GBP
21,5584
CNY
2,6618
23 C
Ankara
25.6 C
İstanbul
30 C
İzmir
19 Ağustos 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıTHY Teknik ile Oman Air arasında iş birliği

  THY Teknik ile Oman Air arasında iş birliği

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  THY Teknik ile Oman Air arasında Boeing 737NG ve 737 MAX tipi uçakları kapsayan on yıllık ‘Komponent Bakım ve İkame Yedek Parça Desteği Anlaşması’ imzalandı.

  THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada THY Teknik A.Ş ile Oman Air arasında Boeing 737NG ve Boeing 737 MAX uçaklarını kapsayan on yıllık ‘Komponent Bakım ve İkame Yedek Parça Desteği Anlaşması’nın imzalandığı duyuruldu.  Anlaşmaya göre THY Teknik’in, Oman Air’in filosunda yer alan Boeing 737NG ve Boeing B737 MAX uçakları için komponent bakım ve ikame yedek parça desteği sağlayacak ve sahip olduğu onlarca yıllık tecrübeyi Oman Air filosuna aktaracağı kaydedildi.

  “BİZE DUYULAN GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

  Açıklamada THY Teknik A.Ş Genel Müdürü Mikail Akbulut’un imzalanan anlaşmaya ilişkin görüşlerine yer verildi. Akbulut, “Oman Air’in komponent bakım ve ikame yedek parça desteği için bizi tercih etmesinden mutluluk duyuyoruz. Dünyanın birçok farklı bölgesinde bulunan 900’den fazla uçağa komponent bakım ve destek hizmeti sunan bir şirket olarak, Oman Air’in beklentilerini en iyi şekilde karşılayıp, bize duyulan güveni boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

  Oman Air Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Kaptan Nasser Ahmed Al Salmi ise şunları söyledi:

  “Uçaklarımızın bakımını sektörün öncü şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’ye emanet etmekten memnuniyet duyuyoruz. Tüm bakım ihtiyaçlarımızı tek merkezden karşılayacakları noktasında kendilerine güvenimiz tam. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’nin sektördeki yetkinliği, Oman Air’in Boeing B737NG ve Boeing 737 MAX uçaklarının bakım operasyonları için en ideal çözümleri sunacaktır” dedi.

  Açıklamanın devamında THY Teknik A.Ş.’nin kapsamlı uçak ve komponent bakım-onarım kabiliyetleri sayesinde, son teknolojiyle donatılmış atölye ve hangarlarında müşterilerine yüksek kalitede hizmetler sunmaya devam edeceği belirtildi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler