TRY - Türk Lirası
EUR
14,6060
USD
12,9010
GBP
17,1854
CNY
2,0245
13.3 C
Ankara
12.8 C
İstanbul
17.4 C
İzmir
30 Kasım 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriTGB'den Kızıltepe 47 Sporlu gençlere destek

  TGB’den Kızıltepe 47 Sporlu gençlere destek

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Türkiye’nin dört bir yanından topladığı spor malzemeleriyle Kızıltepe 47 Sporlu gençlere destek oldu.

  Türkiye Gençlik Birliği (TGB) “Teröre ve Uyuşturucuya Karşı Mardin-Kızıltepeli Gençler Sahalara Koşuyor” kampanyası tamamlandı. Yaklaşık bir aydır Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşların desteğiyle temin edilen malzemeler, Kızıltepe 47 Sporlu gençlere verildi. Düzenlenen malzeme teslim törenine TGB Başkanı Dilek Çınar ile çok sayıda davetli katıldı. Kampanyaya desteklerinden dolayı Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’a teşekkür eden TGB Başkanı Dilek Çınar, üniversitelerde ve liselerde uyuşturucuya kesinlikle izin vermeyeceklerini belirtti.

  Webp. Net resizeimage 2021 10 22t115106. 964 - spor haberleri - haberton
  Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Türkiye’nin dört bir yanından topladığı spor malzemeleriyle Kızıltepe 47 Sporlu gençlere destek oldu.

  “Kızıltepeli gençler en önde yürüyecek”

  TGB’nin Cumhuriyetimizin 98’inci yılında “Vatan, Üretim ve Gelecek için Gençlik Yürüyüşü” sloganıyla Anıtkabir’e yapacağı yürüyüşe Kızıltepeli gençlerin de katılacağını kaydeden Çınar, Kızıltepeli gençlerin 29 Ekim’de Ankara’da en önde yürüyeceğini söyledi. Çınar, “Biz buradayız. Mücadelemizi sürdüreceğiz. Uyuşturucuya ve teröre karşı dimdik ayaktayız. Kardeşliğimiz ve birliğimiz daim olacak. Türkiye’yi aydınlık, güzel yarınlara hep beraber ulaştıracağız. Kızıltepe gençliği 29 Ekim’de Anıtkabir‘e koşacak” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler