TRY - Türk Lirası
EUR
20,559
USD
18,815
GBP
23,028
CNY
2,792
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaÖne ÇıkanTekirdağ'da kuvvetli rüzgar; Uçuşlara ara verildi

Tekirdağ’da kuvvetli rüzgar; Uçuşlara ara verildi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Tekirdağ’da kuvvetli rüzgarda balıkçılar, denize açılamadı, Çorlu Atatürk Havalimanı’nda yapılması planlanan eğitim uçuşlarına da bugün ara verildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugünden itibaren Marmara Bölgesi’nin kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden rüzgarın yer yer kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde esmesinin beklendiğini açıkladı.

Tekirdagda kuvvetli ruzgar egitim ucuslari iptal 5308 dhaphoto2 - öne çıkan - haberton

Tekirdağ’da kuvvetli rüzgar etkisini gösterdi. Hızı saatte yer yer 60 kilometreyi bulan rüzgar nedeniyle Tekirdağ Çorlu Havalimanı’nda bugün yapılması planlanan eğitim uçuşlarına ara verildi, balıkçılar ise denize açılamadı. Balıkçılar teknelerini barınaklara demirlerken, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri de balıkçıları denize açılmamaları konusunda uyardı. Birçok gemi de Tekirdağ açıklarında demirledi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler