TRY - Türk Lirası
EUR
18,5250
USD
17,9489
GBP
21,9075
CNY
2,6612
24 C
Ankara
23.6 C
İstanbul
29 C
İzmir
11 Ağustos 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerTEDx Konferansı izleyiciyle buluştu

  TEDx Konferansı izleyiciyle buluştu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Hacettepe Üniversitesi TEDx Konferansı bu yıl ‘Düş Peşine’ temasıyla izleyiciyle buluştu.

  TED konferansları, Hacettepe Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gazi Huri ve İç Mimar Ayşe Beyza Ünüvar’ın başarılı koordinatörlüğünde, gönüllü bir ekip tarafından ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlendi.

  Tedx konferansi izleyiciyle bulustu 2 - yerel haberler - haberton
  TEDx Konferansı izleyiciyle buluştu

  Geliri Türkiye Down Sendromu Derneğine bağışlanan etkinlikte, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Fatma Öncü, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Demiryürek, Yapımcı-Yönetmen Hasan Yıldız, İnfluencer Rachel Aras Kiresepi, Oyuncu Volkan Severcan, Gazeteci Deniz Zeyrek, Marka Kurucusu-Girişimci Nur Bilen Yavuzer, Down Sendromu Özsavunucusu İrem Arslan, Oyuncu Tamer Levent ve Prof. Dr. Gazi Huri, kendilerine ayrılan 18 dakikalık süre içerisinde fikirlerini, hayallerini ve başarı hikayelerini izleyiciyle paylaştı.

  Tedx konferansi izleyiciyle bulustu 1 - yerel haberler - haberton
  Etkinliğin en renkli anlarından biri, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar’ın sahneye çıkışı esnasında yaşandı.

  HİRANUR DUYGU DOLU ANLAR YAŞATTI

  Etkinliğin en renkli anlarından biri, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar’ın sahneye çıkışı esnasında yaşandı. Sahneye 9 yaşındaki down sendromlu torunu Hiranur ile birlikte çıkan Prof. Dr. Ünüvar, Hiranur’un down sendromlu olarak dünyaya geleceğini öğrendikleri andan bugüne ailece yaşadıklarını, hayatından kesitler eşliğinde anlattı. Rektör Ünüvar, konuşma sonunda plaketini, etkinlik koordinatörü Ayşe Beyza Ünüvar ve torunu Hiranur’un elinden aldı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler