TRY - Türk Lirası
EUR
17,4106
USD
16,2180
GBP
20,4819
CNY
2,4211
29 C
Ankara
31.6 C
İstanbul
32.7 C
İzmir
29 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıTBMM Başkanı Şentop iş insanları ile iftar yaptı

  TBMM Başkanı Şentop iş insanları ile iftar yaptı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Asrın İş Adamları Derneği’nin düzenlediği iftar programında, iş insanları ile iftar yaptı.

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Asrın İş Adamları Derneği’nin(ASRİAD) Bakırköy’de düzenlediği iftar programına katıldı. İftar programına Şentop’un yanı sıra  ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avgadiç ve birçok dernek üyesi katıldı. Kuran’ı Kerim tilavetinin ardından oruçlar açıldı. ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman ve İTO Başkanı Şekib Avgadiç’in selamlama konuşmalarının ardında kürsüye TBMM Başkanı Mustafa Şentop geldi. 

  “15 TEMMUZ İSTİSNAİ BİR HAREKETTİ”

  Tbmm baskani sentop is insanlari ile iftar yapti 1 - i̇ş dünyası - haberton
  TBMM Başkanı Şentop iş insanları ile iftar yaptı

  Şentop konuşmasında 15 Temmuz’un halk harekeleri tarihi açısından önemine değinirken, “Bizim birliğimiz beraberliğimiz millet olarak tahkim etme meselesidir. Bunu büyük ölçüde başardık. Bunun böyle olduğunu da ispat ettik 15 Temmuz’da. 15 Temmuz’da farklı siyasi görüşlerden bütün insanlar sokaklara döküldü. 15 Temmuz insanlık tarihinde de halk hareketleri açısından da çok istisnai bir hareketti.

  Tbmm baskani sentop is insanlari ile iftar yapti 2 - i̇ş dünyası - haberton
  TBMM Başkanı Şentop iş insanları ile iftar yaptı

  Çünkü halk hareketleri genelde devlete karşı gelişmiştir tüm dünyada. 15 Temmuz’daki halk hareketi ise devleti korumaya yönelik gelişmiş bir harekettir. Halk hareketleri tarihinin de istisnai bir tablosudur. Bu milletimizin hangi konuda birlik olduğunu göstermesi bakımında çok önemli bir hadisedir. Devlete, hükümete, anayasal düzene sahip çıkma noktasında milletimizin kararlılığını burada müşahade ettik” ifadelerini kullandı.

  Programın sonunda ASRİAD Genel Başkanı Adnan Danışman, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’a tablo hediye etti. Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler