14 C
Ankara
18.8 C
İstanbul
21 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerTBMM Başkanı Fas milli gününü kutladı

  TBMM Başkanı Fas milli gününü kutladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  TBMM Başkanı Şentop Fas milli günü için mektup gönderdi

  TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Fas’ın milli günü nedeniyle Fas Temsilciler Meclisi ile Fas Danışmanlar Meclisi başkanlarına mektup gönderdi. 

  Şentop, Fas Temsilciler Meclisi Başkanı Habib El Malki ile Fas Danışmanlar Meclisi Başkanı Abdelhakim Benchamach’a mektup gönderdi. Şentop, Fas’ın milli gününü kutladığı mektupta, “Fas’ın milli günü dolayısıyla, dost ve kardeş halkını Türk milleti ve şahsım adına can-ı gönülden tebrik ederim. Türkiye, Fas ile ilişkilerinin her alanda gelişmesine önem atfetmektedir. Müşterek gayretlerimizle yoğunlaştırabileceğimiz parlamentolar arası ziyaret ve temaslar da hiç şüphesiz bu ilişkilerimize olumlu katkılar sağlayacaktır. Milli gününüzü bir kez daha kutlarken size ve şahsınızda Fas Temsilciler Meclisinin değerli üyelerine sıhhat ve muvaffakiyetler temenni ederim” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler