16.4 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerTaşdelen öğrencileri ziyaret etti

  Taşdelen öğrencileri ziyaret etti

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen yeni eğitim sezonunun açılmasının ardından Şehit Sümer Deniz İlkokulu’ndaki öğrencileri ziyaret etti. 

  Birinci sınıfa yeni başlayan öğrencilerle sohbet eden Taşdelen, çocuklara kırtasiye seti de armağan etti. 

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Şehit Sümer Deniz İlkokulu’ndaki öğrencileri ziyaret etti. Her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitim sezonunun başında öğrencilerin ve öğretmenlerin yanında olan Taşdelen miniklere kırtasiye seti armağan etti. 

  Taşdelen öğrencileri ziyaret etti
  Taşdelen öğrencileri ziyaret etti

  Okul yöneticileri ve öğretmenlerle sohbet ederek bilgi alan Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, çocukları bu yıl ilkokula başlayan anne babalarla da bir araya geldi. Velilerin ve minik öğrencilerin okul heyecanlarına ortak olan Taşdelen’i yanlarında görmekten mutlu olduklarını belirten veliler ve öğretmenler duygularını paylaştılar. 

  Öğrenci ve öğretmenlere başarılı ve sağlıklı bir eğitim yılı dileyen Alper Taşdelen, daha önceki yıllarda da olduğu gibi bu yıl da dar gelirli bölge okullarında 15 bin kırtasiye seti dağıtımı yaparak ailelere ve öğrencilere destek olacaklarını söyledi. 

  Çankaya belediye başkanı alper taşdelen yeni eğitim sezonunun açılmasının ardından şehit sümer deniz i̇lkokulu’ndaki öğrencileri ziyaret etti.
  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen yeni eğitim sezonunun açılmasının ardından Şehit Sümer Deniz İlkokulu’ndaki öğrencileri ziyaret etti. 

  BİLİM HİKAYELERİ VE KIRTASİYE SETİ ARMAĞAN ETTİ 

  Çankaya Belediye Başkanı sınıflarında ziyaret ederek minik öğrencilerle sohbet etti. Eğitim hayatlarına yeni başlayan çocuklara başarılar dileyen Taşdelen, çanta, Çankaya Belediyesi tarafından hazırlanan Bilim Hikayeleri kitap serisi ve defter, kalem, silgi, kalemtıraştan oluşan birer kırtasiye seti hediye etti. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler