TRY - Türk Lirası
EUR
19,626
USD
18,638
GBP
22,809
CNY
2,666
6 Aralık 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriTakım arkadaşları Burak Can Öner'i unutmadı

Takım arkadaşları Burak Can Öner’i unutmadı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Aydın Süper Amatör Ligi 1’inci Grup’ta şampiyon olan Pamukörenspor’da futbolcular 2 yıl önce hayatını kaybeden takım arkadaşları Burak Can Öner’i unutmadı.

Şampiyon takım oyuncuları verdikleri sözü tutarak şampiyonluk kupasını Burak Can’ın mezarına götürdü.

Aydın’ın Kuyucak İlçesi’nin takımı Pamukörenspor, lig maratonu sonrası kupasına kavuştu. Takıma kupayı ve madalyalarını Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk verirken, törene Kuyucak İlçe Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Güçlü, Kulüp Başkanı Ali Ertürk, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Hasip Arıkan ve Kuyucak Gençlik Spor Müdürü Süleyman Bacaksız da katıldı.

Takım arkadaşları Burak Can Öner'i unutmadı
Takım arkadaşları Burak Can Öner’i unutmadı

Yaklaşık 2 yıl önce 17 Ağustos 2020’de 25 yaşında hayatını kaybeden takım arkadaşlarını unutmayan futbolcular, verdikleri sözü tutarak kupayı Horsunlu Mahalle Mezarlığı’ndaki Burak Can Öner’in kabrine götürdü. Şampiyonluk töreninde Burak Can Öner’in madalyası da babası Hüseyin Öner’e takdim edildi. Öner, törende duygusal anlar yaşadı.

Futbolcular tarafından yapılan açıklamada, “Biz senin için oynadık, tüm maçlarımızda seni düşünerek oynadık ve kazanmak için mücadele ettik. Sezon boyunca oynadığımız tüm maçlarımızda verdiğimiz mücadeleyi başararak ve kazanarak sonuca ulaştık. Bu kupayı da senin için kazandık. Sen huzurlu uyu. Biz kazandığımız kupayı sana getirdik. Sana verdiğimiz sözümüzü yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Sen bizim kalbimizde yaşamaya devam edeceksin” ifadeleri yer aldı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler