TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
22.9 C
Ankara
18.7 C
İstanbul
25.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamSultangazi'de ücretsiz ayakkabı kuyruğu

  Sultangazi’de ücretsiz ayakkabı kuyruğu

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İstanbul’da hayırsever iş insanı, yaklaşık 5 bin çift ayakkabıyı ihtiyaç sahiplerine dağıttı. Ücretsiz ayakkabıları almak isteyen yüzlerce ihtiyaç sahibi, dağıtımın yapıldığı depo önünde metrelerce kuyruk oluşturdu.

  Sultangazi Habibler Mahallesi Eski Edirne Asfaltı üzerinde bulunan bir ayakkabı imalathanesi bugün saat 13.00 sıralarında ihtiyaç sahiplerine ücretsiz ayakkabı dağıttı. Ayakkabı imalatı yapan Rasim Aksoy, her yıl olduğu gibi bu yılda kendi üretimi olan yaklaşık 5 bin çift ayakkabıyı, Ramazan Bayramı öncesinde ücretsiz olarak dağıttı. Ücretsiz ayakkabı dağıtılacağını duyan çok sayıda kişi, depo önünde toplanarak metrelerce kuyruk oluşturdu. Sıraya uyulmaması nedeniyle zaman zaman tartışma çıktı.

  Sultangazide ucretsiz ayakkabi kuyrugu 1 - yaşam - haberton
  İstanbul’da hayırsever iş insanı, yaklaşık 5 bin çift ayakkabıyı ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

  Her yıl kendi üretimi olan ayakkabıları, Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahiplerine dağıtan iş insanı Rasim Aksu, “Her yıl burada 5 – 6 bin çift ayakkabı dağıtmaya çalışıyoruz. Normalde bayram dışında da dağıtıyoruz. Önemli olan çocukların yüzünü güldürmek. Çocuk bayramı, çocuklar seviniyorsa bizde mutlu oluyoruz” şeklinde konuştu. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler