TRY - Türk Lirası
EUR
13,6675
USD
12,1819
GBP
16,2049
CNY
1,9059
4.5 C
Ankara
6.8 C
İstanbul
10.7 C
İzmir
26 Kasım 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerTeknoloji HaberleriSpotify şarkı sözü özelliği geldi!

  Spotify şarkı sözü özelliği geldi!

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Spotify şarkı sözü özelliği geldi! Spotify, Türkiye de dahil olmak üzere dünya genelinde tüm Ücretsiz ve Premium Spotify kullanıcıları için, kolay, interaktif ve paylaşılabilir bir deneyim olan şarkı sözleri özelliğini duyurdu.

  Pile spotify logos - teknoloji haberleri - haberton
  Spotify şarkı sözü özelliği geldi!

  Bu özellik şu anda Türkiye de dahil olmak üzere 28 pazarda aktif edildi. Spotify bu özellik için Musixmatch ile iş birliği yaptığını açıkladı.

  Şarkı sözleri özelliğinin aktif edilmesiyle Spotify’ın Behind the Lyrics adlı özelliğine veda edeceğimizi de belirtelim.

  Şarkı Sözleri özelliğini aktif etmek için yapılması gerekenler

  Spotify’da “Şarkı Sözleri” özelliğini bulmak için yapılması gereken adımlardan da bahsedelim.

  Bunun için Spotify mobil uygulamasında şarkının “Şu Anda Çalan Görünümü”ne dokunun, dinlerken ekranı aşağıdan yukarı doğru kaydırın. Bu son adımla birlikte şarkı çalarken eş zamanlı olarak akan şarkı sözlerini takip edebilirsiniz.

  Paylaşmak için şarkı sözleri ekranının altındaki “Paylaş” ikonuna tıklayın, sonrasında paylaşmak istediğiniz şarkı sözlerini ve hangi platformda paylaşmak istediğinizi seçin ve Spotify masaüstü uygulamasında şarkı çalarken “Şu Anda Çalan” çubuğundaki mikrofon ikonunu tıklayın.

  Spotify şarkı sözü özelliği geldi! Spotify, türkiye de dahil olmak üzere dünya genelinde tüm ücretsiz ve premium spotify kullanıcıları için, kolay, interaktif ve paylaşılabilir bir deneyim olan şarkı sözleri özelliğini duyurdu.
  Spotify şarkı sözü özelliği geldi! Spotify, Türkiye de dahil olmak üzere dünya genelinde tüm Ücretsiz ve Premium Spotify kullanıcıları için, kolay, interaktif ve paylaşılabilir bir deneyim olan şarkı sözleri özelliğini duyurdu.

  Şarkı çalarken eş zamanlı olarak akan şarkı sözlerini takip edebilirsiniz. SpotifyTV uygulamasında Şarkının “Şu Anda Çalan Görünümü”nü açın. Sağ köşedeki “şarkı sözleri butonu’na gidin ve şarkı sözleri deneyimini etkinleştirmek istiyorsanız tıklayın; özellik etkinleştiğinde, çalan şarkının şarkı sözlerini ekranda görebilirsiniz.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler